349

بانک صادرات با آسیاتک تفاهم‌نامه امضا کرد

تفاهم‌نامه توسعه همکاری بانک صادرات ایران با شرکت انتقال داده‌های آسیاتک امضا شد.

تصویر روز ـ همزمان با سومین روز از نهمین نمایشگاه تراکنش ایران، تفاهم‌نامه توسعه همکاری بانک صادرات ایران با شرکت انتقال داده‌های آسیاتک امضا شد.
به گزارش روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، طی مراسمی در سومین روز از نمایشگاه تراکنش ایران، تفاهم‌نامه توسعه همکاری بانک صادرات ایران و شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با حضور مهدی اقبالی‌راد عضو هیئت‌مدیره‌ این بانک و محمد جهانگیریان معاون مالی و عضو هیئت‌مدیره آسیاتک به امضا رسید.
عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران در آئین امضای این تفاهم‌نامه که با حضور محمد وطن‌پور معاون بانکداری جامع بانک صادرات ایران و فریدون صالحیان، رئیس اداره‌کل بانکداری خرد و بازاریابی این بانک برگزار شد، با اشاره به نقشه راه تحول دیجیتال بانک صادرات ایران و تقویت زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود برای تسریع و تسهیل تراکنش‌های بانک، گفت: دیجیتالی شدن و حرکت به سوی خدمات غیرحضوری در بانک صادرات ایران مراحل مطلوبی را طی می‌کند و انعقاد تفاهم‌نامه برای تبادل تجربیات و مشارکت جدی بانک در طرح‌های نوین و توسعه‌ای در این صنعت از جمله اتفاقات مثبت در روند برگزاری نمایشگاه‌های این صنعت است.
مهدی اقبالی‌راد افزود: ایجاد ارزش افزوده برای شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات از جمله اهداف بانک در قالب این نوع همکاری‌ها است.
او تاکید کرد: ظرفیت‌های متنوع بانک صادرات ایران از جمله در بخش فناوری اطلاعات برای پاسخگویی به نیاز مخاطبان، نوبانک و همکاری با شرکت‌های صنعت مالی، بانکی و حوزه پرداخت فراهم است و این بانک برای همکاری با فعالان این صنعت آمادگی دارد.
نهمین نمایشگاه تراکنش ایران ۱۸ تا ۲۰ دی‌ماه سال جاری با حضور فعالان صنعت پرداخت در محل مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *