شلوغی مترو

افزایش مسافران مترو با سرمای هوا

مدیرعامل متروی تهران و حومه از افزایش ۱۰۰هزار نفری مسافر با توجه به کاهش دمای هوا خبر داد

تصویر روز ـ مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش ۱۰۰هزارنفری مسافر شهر زیرزمینی با توجه به کاهش دمای هوا و بارش‌های اخیر خبر داد.
به گزارش تسنیم به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، مسعود درستی با اشاره به اینکه همه‌ساله در فصل سرما و به‌دلیل اینکه در زمان بارندگی ترافیک تهران افزایش می‌یابد، تمایل شهروندان به استفاده از مترو بیشتر می‌شود، گفت: در هفته اول بهمن ماه، با توجه به کاهش دمای هوا و بارش باران و ترافیک سنگین در خیابان‌های پایتخت، شاهد افزایش مسافران مترو بودیم.

وی افزود: در روز چهارشنبه 4 بهمن ماه 1402 آمار مسافران روزانه مترو از مرز یک میلیون و 654 هزار نفر عبور کرد که در مقایسه با هفته قبل نشان از افزایش صدهزارنفری مسافر دارد.

درستی تصریح کرد: در روزهایی که شاهد بارش نزولات آسمانی هستیم پیش‌بینی این افزایش آمار مسافری را داریم و همه تمهیدات لازم برای اعزام به‌موقع قطارها انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه “متروی تهران امروز همه توان خود را برای ارائه خدمات به‌کار گرفته است” خاطرنشان کرد: در ساعاتی که با استقبال مسافری مواجه می‌شویم سعی می‌کنیم با اعزام قطارهای فوق‌العاده قطارها از ازدحام جمعیت جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *