yu
سرتیپ دوم پاسدار دکتر حسن پور:

هر کس خواهان اقتدار کشور است پای صندوق‌های رای حاضر شود

اصناف و بازاریان باید از ظرفیت های موجود برای حضور حداکثری مردم در این آزمون بزرگ استفاده کنند

تصویر روز ـ « همایش جهاد تبیین » با موضوع برگزاری انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری صبح امروز در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج تجار کشور ، سرتیپ دوم پاسدار دکتر غلامرضا حسن پور در این نشست که با حضور مسئولان اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور برگزار شد ، اعلام کرد: همه اقشار مختلف جامعه به ویژه خواص باید در برگزاری پرشور انتخابات بطور فعال مشارکت کنند.

وی با تعریف خواص در جامعه گفت: خواص ، صرفا افراد سیاسی ، چهره های شناخته شده و یا افراد صاحب منصب نیستند. بلکه تمام کسانی که بدور از فضا سازی های صورت گرفته با فکر ، شناخت و درایت در زمان لازم به وظایف خود عمل کنند ، جزء خواص جامعه محسوب می شوند.

به گفته وی با این تعریف حتی افرادی با یک شغل ساده نیز میتواند جزؤ خواص جامعه باشد که باید به وظایف خود در مواقع لزوم عمل کند.

دکتر حسن پور در ادامه اظهارداشت: حضور خواص در صحنه و آگاه سازی مردم از شرایط موجود می تواند نقش مهمی در افزایش حضور اقشار مختلف در انتخابات داشته باشند.

وی در عین حال افزود: طبیعتا غفلت خواص از جایگاه و نقش خود نیز آسیب زا است. لذا همه باید در مسیر افزایش مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنیم.

وی در ادامه بازاریان ، اصناف و فعالان اقتصادی کشور را به مشارکت در انتخابات و تلاش برای حضور مردم در این رویداد مهم دعوت کرد و اظهارداشت: اصناف و بازاریان به عنوان سفیران بخش اقتصادی کشور باید از ظرفیت های موجود برای حضور حداکثری مردم در این آزمون بزرگ استفاده کنند.

به گفته وی اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی به طور مستمر در ارتباط با مردم هستند و باید تمام تلاش خود را برای حضور حداکثری مردم در این آزمون بزرگ به کارگیرند.

وی افزود: حضور ما در پای صندوق‌های رای به دشمنان این پیام را می‌دهد که پای نظام ایستاده‌ایم و برای این انقلاب شهید دادیم.

سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا حسن پور تصریح کرد: هر کس خواهان اقتدار کشور است باید در پای صندوق‌های رای حاضر شود و دیگران را نیز برای حضور حداکثری تشویق کنند.

خنثی شدن توطئه‌های دشمنان با حضور گسترده مردم در انتخابات

300

در این همایش حجت الاسلام کریم سرافراز جانشین نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج با تبریک ارتقاء درجه دکتر حسن پور اعلام کرد: مقام معظم رهبری از ابتدای امسال برای حضور مردم در آزمون انتخابات نکات مهمی را مطرح کردند.
وی با بیان اینکه یکی از شاخص های رشد کشور برگزاری انتخابات و میزان مشارکت مردم در پای صندوق های رای است ، افزود: حضور پرشور در انتخابات نشان میدهد مردم در تعیین سرنوشت خود سهیم هستند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مردم ایران اسلامی تصریح کرد: مردم با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفند ماه، مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی خواهند کوبید و برگ زرین و افتخار دیگری برای ایران اسلامی ثبت خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: مردم با حضور در پای صندوق رأی تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

حضور گسترده اصناف و بازاریان در انتخابات

قاسم نوده فراهانی نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران دیگر سخنران « همایش جهاد تبیین » با موضوع برگزاری انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری بود.

وی ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های دکتر حسن پور در بسیج اصناف کشور و همچنین تبریک ارتقاء درجه وی ، اظهارداشت: اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی همواره حامی انقلاب و نظام بوده و در تمامی مقاطع سرنوشت‌ساز و حساس انقلاب اسلامی پیشگام بوده‌اند و در این دوره از انتخابات نیز حضوری چشمگیر خواهند داشت.

وی در پایان تاکید کرد: اصناف و بازاریان با حضور حماسی در پای صندوق های اخذ رای نقشه دشمن را نقش بر آب خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *