ایجاد شفافیت در کل امور صنفی یکی از اهداف ماست

محمد علی قنبری گفت؛ برنامه من در آینده ایجاد شفافیت در کل امور به نحوی که عملکرد اتاق اصناف بیانگر آن باشد مسئول اتحادیه تعاونی شیشه و آینه تهران با تشریح عملکرد این اتحادیه و فعالیت خود گفت: بنده از اوایل پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون به مدت ۳۹ سال مسئولیت اتحادیه و شرکت تعاونی را عهده دار هستم .

محمد علی قنبری گفت؛ برنامه من در آینده ایجاد شفافیت در کل امور به نحوی که عملکرد اتاق اصناف بیانگر آن باشد

محمد علی قنبری مسئول اتحادیه تعاونی شیشه و آینه تهران با تشریح عملکرد این اتحادیه و فعالیت خود گفت: بنده از اوایل پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون به مدت ۳۹ سال مسئولیت اتحادیه و شرکت تعاونی را عهده دار هستم .

وی ضمن یادآوری جانفشانی اعضای این اتحادیه در دوران دفاع مقدس افزود: یکی از کارهایی که صورت گرفت پشتیبانی از جبهه های حق علیه باطل بود. اعزام اعضای صنف ، با تقدیم حدود پنجاه شهید از افتخارات این قشر است ،همچنین ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی شامل اتومبیل ، وانت و آمبولانس در دوران دفاع مقدس به جبهه های جنگ از افتخارات این اتحادیه است . وی اذعان کرد: در طول ۸ سال دفاع مقدس حضور فیزیکی در برای نصب شیشه های شکسته شده در اثرانفجارات در شهر اهواز داشتیم.

وی با اشاره به نیاز کشور در خصوص شیشه ادامه داد :از سال ۵۹ با توجه به نیاز کشور اقدام به واردات تا حدود ۷۰ درصد کردیم و همچنین تشکیل شرکت تعاونی و توزیع شیشه برای کل تهران بزرگ از اقدامات این اتحادیه بود . به جهت حمل شیشه ها از کارخانجات به واحدهای صنفی حدود ۷ دستگاه کامیون بزرگ تهیه شد و در این رابطه بهترین سرویس دهی صورت گرفت.

وی ادامه داد ؛ اتاق اصناف در سال ۱۳۵۰ تاسیس شد در سال ۱۳۵۷ منحل گردید . به امر امام خمینی (ره) کمیته امور صنفی تشکیل شد و بنده از همان زمان مسئولیت آن را برعهده داشتم و عضویت من در شورای مرکزی سال ۶۲ جز فعالیت های ما بود.

وی خاطر نشان کرد: بنده براساس تکلیف قانونی ، توان مدیریتی و تسلط بر قوانین مقررات و کمک به رفع مشکل صنوف که دارای مشکلات عدیده ای هستند با اجرای قوانین و شفاف سازی ورود می کنم. ضمن اینکه در ارتباط با اصناف طی ۳۹ سال گذشته تا کنون اقرار دارم و این توان را خود دیده و ثبت نام کردم.

رییس اتحادبه تعاونی تهران افزود : برنامه من در آینده ایجاد شفافیت در کل امور به نحویی که عملکرد اتاق اصناف بیانگر آن باشد، کمک به اقتصاد مقاومتی در حمایت از کالای ایرانی و همکاری با دستگاههای مربوطه در جهت مبارزه با پدیده شوم قاچاق، دسترسی به تحقق سند چشم انداز بیست ساله نظام در افق ۱۴۰۰ با تکیه برخصوصی سازی اقتصاد و ایجاد فکر و بهره مندی از نظرات مسئولین اتحادیه ها و تشکیل کمیسیون های فعال در اتاق که قسمت اعظم رفع مشکلات توسط مسئولین اتحادیه ها و هیات مدیره ها شکل بگیرد.

توصیه میکنم مسئولین محترم اتحادیه ها با در نظر گرفتن عملکرد نامزدها و عملکرد سوابق آنها در زمان رای فی ما بین خود را و خدای متعال وفای به عهد نمایند./برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *