bank saderat

گردش ٩٧٠٠ میلیارد ریالی منابع بانک صادرات در بوشهر

تصویر روز: ​بانک صادرات ایران با پرداخت قریب به ١٣ درصد تسهیلات شبکه بانکی در استان بوشهر طی سال ٩۶، حمایت های فراوانی از اقتصاد این منطقه به عمل آورده است.

به گزارش تصویر روز ارائه خدمات بانکی به بخش های مختلف اقتصادی در حوزه های صنعت، نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت سیمان، بنادر و دریانوردی، بهداشت و درمان و ظرفیت های بزرگ خدماتی و تمرکز بر تسهیلات خرد و اعطای وام به پرسنل زیر مجموعه بخش ها و شرکت های طرف قرارداد، از جمله اهداف کلان بانک صادرات ایران در استان بوشهر طی سال ٩۶ بوده به نحوی که مانده تسهیلات اعطایی این بانک در پایان بهمن ماه سال گذشته از ٩٧٣٣ میلیارد ریال فراتر رفت و قریب به ١٣ درصد تسهیلات پرداختی شبکه بانکی در این استان را برعهده داشته و از این رو گستردگی ۵٣ شعبه بانک صادرات استان بوشهر، جایگاه ویژه ای در تامین منابع مالی مورد نیاز صنایع مختلف دارند. علاوه بر این، ٢٩۶١ فقره تسهیلات در قالب برنامه های اقتصاد مقاومتی به ارزش قریب به ۵۵٨ میلیارد ریال در سال ٩۶ مهمترین اقدامات این بانک در عمل به مسئولیت های اجتماعی و حمایت از رونق تولید دربنگاه های کوچک و متوسط بوده است. اعطای ٢٠٩٠ فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، ساخت ۵ واحد حمام روستایی، نوسازی وبهسازی ٢١٩ مسکن روستایی، پرداخت ١٧۴ فقره وام خرید و ساخت مسکن خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، حمایت از ١۵ واحد تولیدی کوچک و متوسط، پرداخت ٢۴۴ فقره وام ضروری و درمان و کمک به آزادی ٩ زندانی نیازمند از اقدامات انجام شده توسط بانک صادرات ایران در استان بوشهر در ١٢ ماه سال گذشته بوده است.

در این میان اهدای وام مشاغل خانگی به معرفی شدگان سازمان های حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی به ارزش بیش از ٣۵ میلیارد ریال زمینه اشتغال مستقیم ٢٠۵ نفر از متقاضیان را فراهم کرده است. شایان ذکر است، مشارکت بانک در این استان منجر به ساخت یک واحد آموزشی در روستای کری شهرستان تنگستان بوشهر شد که در سال آموزشی ٩٧ -٩۶ به بهره برداری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *