• برپایی نشست هم اندیشی پلیس و رسانه استان البرز

  تصویر روز: جلسه هم اندیشی مدیران رسانه و فرماندهان پلیس صبح امروز در سالن کنفرانس معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار تصویر روز ؛ معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز ، در این نشست ضمن قدردانی و تجلیل از همگامی اصحاب رسانه با پلیس گفت : اطلاع رسانی خبری صحیح و انعکاس اخبار توسط خبرنگاران در حوزه نیروی انتظامی تاثیر بسزایی در ارتقا امنیت دارد و در این راستا جلسات هم اندیشی پلیس و رسانه بصورت منظم برپا خواهد شد.

  سرهنگ سید محمدرضا خسروی افزود: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر شرایط حساس ایران اسلامی در منطقه ، شایسته است خبرنگاران با بکار گیری صحیح روش های اطلاع رسانی،رعایت اخلاق و عفت عمومی در جهت توسعه پایدار امنیت و معرفی توانمندی های کشور ایران نقش موثر خویش را ایفا نمایند.

  انتطامی استان,مجید طلیمی ,مشاور عالی رسانه۱

  وی خاطرنشان کرد: در آستانه ورود به فضای انتخاباتی کشور ، انتظار می رود با هم اندیشی و تعامل مناسب رسانه و پلیس در سطح کشور و استان ، ضمن سالم سازی فضای حاکم ، موجب ارتقا امنیت و افزایش سهم مشارکتی آحاد جامعه شویم.

  معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز رعایت اخلاق اسلامی و ملاحظات امنیت ملی را دو محور بسیار مهم در تولید خبر عنوان کرد و اظهار داشت : با اطلاع رسانی و پوشش حرفه ای اخبار و هشدارهای امنیتی در سطح جامعه می توان به کاهش جرایم و تخلفات کمک نمود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *