مرسدس بنز سال ۲۰۱۵ رکورد زد

تصویر روز: کارخانه بنز در سال ۲۰۱۵ میلادی، رکورد جدیدی را در زمینه فروش بر جای گذاشته است.

شرکت دایملر آلمان اعلام کرد: فروش خودروهای تولیدی مرسدس بنز توسط این کمپانی در سال ۲۰۱۵ میلادی، رکورد جدیدی را بر جای گذاشته که این رکورد قابل توجه، به لطف افزایش ۴۰ درصدی فروش لیموزین کلاس C رقم خورده است. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که چین برای نخستین بار، با پشت‌سر گذاشتن آمریکا، به بزرگترین بازار عرضه خودروهای لوکس جهان تبدیل شده است.

غول خودروسازی آلمان که مقر اصلی آن در شهر اشتوتگارت قرار دارد در کنفرانس مطبوعاتی روز گذشته خود اعلام کرده که فروش جهانی خودروهای این کمپانی در ماه دسامبر با ۹٫۱ درصد رشد، به ۱۷۸ هزار و ۱۷ دستگاه افزایش یافته و باعث شده تا کمپانی مرسدس بنز، قوی‌ترین فصل فروش سه‌ماهه خود را با فروش ۴۹۵ هزار و ۱۵۹ دستگاه خودرو تجربه کند.

همچنین، فروش محصولات مرسدس بنز در اروپا، ۱۰٫۵ درصد رشد کرده ضمن اینکه میزان تحویل محصولات این کمپانی در چین با ۳۲٫۶ درصد افزایش، به ۳۷۳ هزار و ۴۵۹ دستگاه رسیده و این درحالی است که چین در زمینه تبدیل شدن به تک بازار بزرگ محصولات بنز، آمریکا را پشت سر گذاشته است. فروش محصولات بنز در آمریکا ۳٫۸ درصد رشد کرده و به ۳۴۳ هزار و ۸۸ دستگاه رسیده است.

مرسدس بنز اعلام کرد: فروش مدل جدید لیموزین کلاس C، در مقایسه با سال قبل، ۴۰ درصد، افزایش و به ۴۴۳ هزار و ۹۰۹ دستگاه رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *