pic for news 5e5f84b184fb4

افتتاح شعبه جدید بانک توسعه تعاون در تهران

تصویر روز: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون شعبه جدید این بانک در محدوده امامزاده حسن را افتتاح نمود.

حجت اله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون صبح امروز در مراسم آغاز بکار شعبه امامزاده حسن اظهار داشت: این شعبه به‌عنوان چهارصدوپنجاهمین شعبه این بانک در سطح کشور آماده ارائه خدمات بانکی و تخصصی به تعاونگران، فعالان اقتصادی و عموم مردم می‌باشد.

وی افزود: مکان‌یابی این شعبه با درنظر گرفتن شرایط خاص منطقه و همجواری با بازار و با هدف امکان خدمات رسانی به تعداد زیادی از کسبه مغازه دار و اهالی این محدوده صورت گرفته تا این گروه بتوانند به نحو مناسب و شایسته از خدمات و امکانات بانک در حوزه عملیات بانکی و اعتباری بهره مند شوند.

مهدیان با اشاره به این‌که بانک توسعه تعاون به دلیل مشارکت در طرح‌های ملی، همواره به‌عنوان بانک عامل دولت در تسهیلات توسعه‌ای و اشتغال‌زایی مطرح می‌باشد، از تعاونگران، اشخاص حقیقی و حقوقی دعوت نمود به‌منظور بهره‌مندی از مزایای تسهیلات ویژه دولتی، رابطه دوسویه‌ای با بانک توسعه تعاون برقرار نمایند تا ضمن دریافت خدمات متعارف بانکداری، در اولویت تسهیلات توسعه‌ای نیز قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۵۰ واحد بانک توسعه تعاون اعم از شعبه و باجه در سراسر کشور مشغول به خدمت‌رسانی به عموم جامعه به‌ویژه تعاونگران می‌باشند افزود: تسهیلات پرداختی این بانک در سال ۹۸، به بیش از ۱۳۰ هزار میلیارد ریال بالغ خواهد گردید که رشد ۳۵ درصدی در این زمینه محقق خواهد شد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت مناسب تجاری شعبه امامزاده حسن، سهمیه مناسبی از سوی ستاد بانک، جهت اعطای تسهیلات عمومی مضاربه و مرابحه، برای این شعبه اختصاص می‌یابد و نهایت همکاری و مساعدت برای مشتریان شعبه و متقاضیان تسهیلات اعمال خواهد شد.وی یکی از اهداف بانک را نیازسنجی از تسهیلات خرد و تسهیلات عمومی یادکرد و دراین‌باره گفت با توجه به شرایط بازار و نیاز روزانه این جامعه هدف امکان یک تعامل مناسب و منطقی که بتوان در جهت تجهیز منابع و تشخیص تسهیلات اعتباری از اثربخشی لازم برخوردار باشد وجود دارد.

سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون نیز با اشاره به بهره‌مندی بانک از نیروهای متخصص و باتجربه و تنوع سبد گسترده محصولات بانکی برای اقشار و مشاغل گوناگون گفت: این بانک همچنین آماده انعقاد تفاهم با شرکت‌ها و سازمان‌ها جهت ارائه خدمات تخصصی می‌باشد و درصورتی‌که مشتریان به سطح بالایی از تعامل برسند، خدمات بانکداری شرکتی نیز قابل‌ارائه است.

در این جلسه که احمد محمدی مدیر امور استان‌ها و شعب نیز حضور داشت، محمد شیخ حسینی مدیر شعب استان تهران گفت: حجم خدمات بانک توسعه تعاون در استان تهران بسیار گسترده است و با افتتاح این شعبه، تعاونگران و شهروندان این منطقه با سهولت بیشتر به خدمات بانک دسترسی خواهند داشت.

گفتنی است این شعبه در خیابان امین الملک بعد از سجاد شمالی واقع‌شده است و اسماعیل احمدی سرپرستی این شعبه را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *