galaxy z flip 1

عرضه موبایل تاشوی سامسونگ در ۲ نسخه

تصویر روز: موبایل تاشوی جدید سامسونگ با ۲ گزینه حافظه ذخیره ۵۱۲ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه می شود تا طیف وسیع تری از مشتریان بتوانند آن را بخرند.

به گزارش مهر به نقل از انگجت، سامسونگ قصد دارد موبایل «گلکسی تاشو» جدید را با دو گزینه حافظه داخلی عرضه کند تا به این ترتیب دستگاه برای طیف وسیع تری از مشتریان جذاب و قابل خرید باشد.

طبق گزارش های جدید سامسونگ علاوه بر نسخه ای با حافظه ذخیره ۵۱۲ گیگابایت، یک نسخه دیگر از دستگاه با حافظه ۲۵۶ گیگابایتی نیز عرضه می کند.

این درحالی است که موبایل «گلکسی فولد» اولیه فقط با حافظه ذخیره ۵۱۲ گیگابایتی و قیمت ۱۹۸۰ دلار در آمریکا عرضه شد. به گزارش تصویر روز تابه حال گزارش های مختلفی درباره نسخه جدید گلکسی فولد منتشر شده اما به نظر می رسد این مورد از بقیه قابل قبول تر باشد.

نخستین بار بلومبرگ در گزارشی جدید اعلام کرد سامسونگ مشغول تولید دو موبایل با نمایشگر تاشو است. یکی از این دستگاه ها موبایل گلکسیZ Flip بود که اخیرا عرضه شده است. اما دستگاه دیگر هنوز معرفی نشده است. بلومبرگ در گزارش خود ادعا کرده بود این دستگاه مانند هواوی میت ایکس تا می شود.

تاکنون اطلاعات اندکی درباره موبایل تاشوی مذکور منتشر شده و برخی از آنها غیر واقعی به نظر می رسند. به عنوان مثال نشریه کره ای Aju Newsادعا می کرد این دستگاه یک نمایشگر تاشو ۷.۷ اینچی دارد و دوربین سلفی آن زیر نمایشگر قرار دارد. نشریه کره ای دیگر ادعا کرد گلکسی فولد۲ یک نمایشگر ۸ اینچی تاشو دارد و از قلم Sپشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *