tala foroshi

طلا فروشی ها تا ۳۰ فروردین تعطیل هستند

تصویر روز: نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد: خرید و فروش طلا و جواهر در فضای مجازی طبق قانون ممنوع است.

به گزارش صدا و سیما، محمد کشتی آرای افزود: خرید و فروش طلا و جواهر در فضای مجازی طبق قانون ممنوع است و هر گونه مسئولیت ضرر و زیان در این خرید و فروش‌ها به عهده خریدار است.

وی افزود: با توجه به اطلاعیه‌ای که از سوی اتاق اصناف ایران و اتاق اصناف تهران با هماهنگی با ستاد مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت صادر شده تمامی واحد‌های صنفی فروش طلا و جواهر تا ۳۰ فروردین تعطیل است.
کشتی آرای گفت: با توجه به این که در بازار‌های جهانی قیمت وجود دارد و انس جهانی با نوساناتی روبه رو بوده قیمت‌ها به طور روزانه اعلام می‌شود.

وی افزود: بین تعدادی از افراد صنف به صورت محدود و آن دسته از افرادی که به هم اعتماد دارند در بازار حرفه‌ای طلا و جواهر معاملاتی انجام می‌شود که اصطلاحا به آن معاملات پشت خطی می‌گویند.
کشتی آرای گفت: بر این اساس با توجه به قیمت انس جهانی و بازار ارز امروز، انس جهانی به هزار و ۹۸۶ دلار رسید که نسبت به هفته گذشته ۶۴ دلار با افزایش قیمت مواجه بوده است.
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر افزود: قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۶ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۷۰ هزار تومان، سکه‌های گرمی ۹۸۰ هزار تومان، هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۷۳۷ هزار تومان و هرگرم طلای ۱۸ عیار ۶۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *