1586751762067q50akql04kcc78

طراحی مدل جدید بیمه امراض خاص سامان

تصویر روز: مدیربیمه های زندگی بیمه سامان از طراحی مدل جدید بیمه امراض خاص برای پوشش 30 نوع بیماری و کسب مجوز راه اندازی محصول یونیت لینک خبرداد.
به گزارش تصویر روز الناز کیانی با اشاره به دستاوردهای این شرکت در زمینه پوشش بیمه های زندگی افزود: این شرکت از سال 1397 پوشش بیمه امراض خاص جدید شامل سی بیماری را با بهره گیری از دانش روز دنیا با مشاوره شرکت مونیخ ری که در عرصه بین الملل صاحب نام بوده و در عمده کشورهای دنیا فعالیت دارد ، راه اندازی نمود که با اقبال خوبی نیز روبرو گردید .

وی با بیان این که بیمه سامان به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های فعال در عرصه بیمه های زندگی است که سهم قابل توجهی از پرتفوی این شرکت به بیمه های عمر اختصاص یافته است، ادامه داد:این شرکت هم راستا با سیاست های کلان در عرصه فن آوری دیجیتال و تسهیل در ارائه خدمات نیز برنامه ریزی نموده است.

کیانی در تشریح بیشتر پوشش جدید امراض خاص گفت: پوشش امراض جدید بیمه سامان کاملترین پوشش امراض منضم به بیمه های عمر در کل کشور می باشد که با حق بیمه مطلوب و مناسب سن هر فرد ، هر شخص می تواند بسته به نیاز خود به این پوشش و مبلغی که در نظر دارد بابت این پوشش پرداخت نماید ، یکی از سه طرح پایه ، آسایش و ممتاز را انتخاب نموده و پوششی کامل داشته باشد .

به گفته وی سقف سرمایه این پوشش تا پنج میلیارد ریال و معادل سرمایه فوت می باشد و در طرح ممتاز تا سه بار جمعا تا سقف پانزده میلیارد ریال قابل پرداخت می باشد .

پرداخت 30درصد سود به بیمه گذاران بیمه های زندگی

وی تصریح کرد: بیمه سامان با بهره مندی از تیم خبره و حرفه ای سرمایه گذاری توانسته امکان انتخاب سبدهای سرمایه گذاری متنوع را با توجه به سلیقه و ریسک پذیری بیمه گذاران فراهم نماید و همواره در تمامی سالهای فعالیت این شرکت ، سود مشارکت مطلوبی به بیمه گذاران بیمه های عمر و تشکیل پرداخت نماید که در سال 1397 تا 30% نیز سود قطعی به بیمه گذاران پرداخت نموده است .

کیانی ادامه داد:این شرکت همواره به دنبال نوآوری و ارائه خدمات با استانداردهای روز دنیا به آحاد مردم می باشد لذا علاوه بر طرح های متنوع موجود ، در سال جاری به عنوان اولین شرکت در صنعت بیمه مجوز صدور بیمه یونیت لینک را از بیمه مرکزی ج . ا . ا دریافت نمود و امید است به زودی این طرح بیمه ای نیز به بهره برداری برسد .

تاثیر کرونا بر صنعت بیمه و بیمه های زندگی

مدیر بیمه های زندگی بیمه سامان درخصوص تاثیر بیماری کرونا بر صنعت بیمه به ویژه بیمه های زندگی گفت: صنعت بیمه نیز همانند سایر صنایع از آثار نگران کننده بیماری کرونا تاثیر خواهد پذیرفت که مسئله اصلی آن کاهش سطح درآمد مردم علی الخصوص در برخی اصناف و مشاغل خاص که برای مقابله با شیوع این بیماری متاسفانه کاملا تعطیل و یا به صورت نیمه تعطیل می باشند .

وی افزود:اما از آنجا که رسالت اصلی بیمه ، حمایت از آحاد جامعه در مواقع بیماری ، نقصان و زیان مالی و فوت می باشد شرکت های بیمه می بایست در این دوران که سلامت خانواده ها تحت الشعاع قرار گرفته در راستای انجام رسالت خود ، در ارائه خدمات تلاش مضاعف نمایند که در این روزها نقش بیمه های زندگی و درمان برای تامین هزینه ها و زیان های مالی خانواده های درگیر بیماری و تامین مالی خانواده هایی که سرپرست خانواده به علت این بیماری یا سایر عوامل ، فوت نموده اند بسیار پررنگ می باشد تا حمایت لازم را با ارائه پوشش های مناسب برای خانوارها فراهم آورند .

به گفته وی در این راستا شرکت بیمه سامان نیز جهت انجام رسالت اجتماعی خود ، ضمن تامین راه کارهای لازم بابت ارائه خدمات دیجیتال و فارغ از نیاز به مراجعه حضوری جهت حفظ سلامت بیمه گذاران ، با تیم تخصصی شعب ، نمایندگان و شبکه فروش خود بستر لازم بابت ارائه خدمات غیرحضوری را تا حد زیادی فراهم نموده است .همچنین طرح های متنوعی با حق بیمه مناسب به پاس فداکاری پزشکان و پرستاران و همچنین برای سایر اقشار جامعه با توجه به کاهش سطح درآمد مردم طراحی نموده است .

کیانی در پایان تاکید کرد: بیمه سامان علاوه بر فوت در اثر کرونا که در تمامی بیمه های عمر در صورت فوت به هر علت تحت پوشش می باشد ، در پوشش امراض نیز ابتلا به این بیماری را با رعایت شرایطی خاص تحت پوشش قرار داده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *