sim kart

ارسال 220 هزار سیم کارت برای سرپرستان خانوار

تصویر روز: مجری طرح ارسال سیم کارت های سرپرست خانوار شرکت ملی پست ایران گفت: تا امروز حدود 220 هزار سیم کارت به نشانی سرپرستان خانوار ارسال شده است.

مهدی مقصودی در مصاحبه اختصاصی با صدا و سیما افزود: پس از دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر این که سیم کارت سرپرستان خانواری که متقاضی دریافت وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی هستند از طریق پست به نشانی آنها ارسال شود؛ شرکت ملی پست ایران با اولویت ورود کرد و از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز سه اپراتور همراه اول ، رایتل و ایرانسل 220 هزار سیم کارت برای ارسال تحویل پست داده اند که ارسال آن به نشانی متقاضیان صورت گرفته است و این روند همچنان ادامه دارد.
وی گفت: به همه واحدهای اجرایی پست تاکید شده است که ارسال این سیم کارت ها در اولویت باشد و درخواست ما از متقاضیان این است که حتما نشانی دقیق را در زمان ثبت نام در اپراتورها قید کنند تا مامور پستی ما در ارسال آن به نشانی ها دچار مشکل نشود.
مقصودی افزود: از متقاضیان درخواست می کنیم در زمان درج نشانی تلفن ثابت یا همراه بستگان خود را هم قید کنند تا این سیم کارت ها سریعتر به دستشان برسد.
وی گفت: به هر علت اگر نشانی ناقص باشد ، متقاضیان با مراجعه به سایت شرکت ملی پست ایران و درج کدملی می توانند شماره مرسوله خود را پیدا و از مکان نگهداری سیم کارت خود اطلاع کسب کنند.
مجری طرح ارسال سیم کارت های سرپرست خانوار درباره زمان ارسال سیم کارت ها به سرپرستان خانوار افزود: به محض این که اپراتور مربوطه اطلاعات مربوط به این سیم کارت را به پست ارسال کند ظرف 24 ساعت برای شهر تهران و مراکز استان ها، تا 48 ساعت برای شهرستان ها و تا 72 ساعت برای مناطق روستایی ارسال می شود.
سرپرستان خانوار یارانه بگیر که متقاضی دریافت وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی هستند تا هجدهم اردیبهشت فرصت دارند از طریق سیم کارتی که به نام خودشان ثبت شده است کد ملی خود را به سر شماره 6369 پیامک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *