ac6a9560 511b 498b 89e5 726

مجمع عمومی شرکت پرداخت نوین آرین برگزار شد

تصویر روز: مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت پرداخت نوین آرین برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد.

به گزارش تصویر روز این مجمع با حضور اکثریت سهامداران، حسابرس و بازرس قانونی، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره این شرکت برگزار شد و گزارش عملکرد و صورت‌های مالی این شرکت پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی به تصویب رسید.

وحید حجتی، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین با ارائه گزارشی جامع از فعالیت‌های شرکت در سال گذشته، در خصوص فعالیت‌های محوری این شرکت گفت: بازاریابی و نصب پایانه‌های فروش، ارائه خدمات نوین در حوزه پرداخت، بازاریابی، جانمایی، نصب و پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز، ارائه خدمات پرداخت‌های غیرحضوری اینترنتی و موبایلی، بررسی و تامین سرمایه برای کسب‌وکارهای نوپا و ارائه خدمات کارت اعتباری و پی پرداخت اهم فعالیت‌های شرکت پرداخت نوین آرین است.

او با اشاره به چشم انداز قرار گرفتن در زمره پنج شرکت برتر صنعت پرداخت، در افق ۱۴۰۰ گفت: ماموریت ما ارائه زنجیره کاملی از خدمات و محصولات ارزش‌آفرین صنعت پرداخت با اولویت کسب‌وکارهای اکوسیستم دیجیتال در هر زمان و مکان است که با تکیه بر فناوری روز و تجربه به‌صورت هوشمند، امن و چابک ارائه می‌شود.

حجتی با تاکید بر اینکه شرکت پرداخت نوین آرین، بازوری اجرایی بانک اقتصادنوین در مسیر تحول دیجیتال است، افزود: افزایش سودآوری و ایجاد درآمد پایدار، افزایش بهره‌وری دارایی‌ها و سرمایه‌های انسانی، افزایش سهم بازار در نظام پرداخت، ارتقا جایگاه اجتماعی و تجاری برند پرداخت نوین آرین، ارتقا سطح تعاملات با بانک و گروه نوین، توسعه و ارائه خدمات جدید و افزایش کیفیت محصولات از ارزش‌های بنیادین این شرکت است.

مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین با اشاره به دو پروژه مهم این شرکت در سال گذشته به نام‌های IAD (تامین دستگاه خودپرداز، نوسازی و فروش به متقاضیان) و کارت اعتباری اشاره کرد و اظهار داشت: سود عملیاتی در شش‌ماهه دوم سال ۹۸ با رشد قابل توجه نسبت به نیمه اول سال مواجه شد به‌طوری‌که سود عملیاتی شرکت در شش ماه دوم سال گذشته رکورد ۷۸۸ درصد را ثبت کرد. سود عملیاتی شرکت در سال ۹۸ نسبت به ۹۷ حدود ۴۸ درصد ثبت شد که آن نیز رقم درخوری است.

او با تاکید بر اینکه در سال جاری چهارده هدف کلان برای شرکت تعریف‌شده است، گفت: پروژه سوپراپ گروه مالی اقتصادنوین، طراحی و ورود به پروژه تحول دیجیتال برای گروه مالی اقتصادنوین، پروژه IAD و پروژه کارت اعتباری مرابحه از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت پرداخت نوین آرین در سال ۹۹هستند.

در پایان حسابرس قانونی، صورت‌های مالی شرکت را مطلوب ارزیابی و گزارش ارائه‌شده را فاقد اشکال اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *