a6c6c01d 35ed 478a a7d8 bb8

رونمایی از سامانه سجام در شعب موسسه ملل

تصویر روز: سامانه ثبت اطلاعات مشتریان (سجام) و صدور کد بورسی در شعب موسسه اعتباری ملل با حضور دکتر فهیمی مدیرعامل سرمایه گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و هیئت همراه و حجت الاسلام جوادی مدیر عامل واعضای هیت مدیره معاونین و روسای ادارات موسسه اعتباری ملل در روز دوشنبه 15 اردیبهشت 99 در محل شعبه مرکزی رونمایی شد.
به گزارش تصویر روز در راستای خدمات دهی هر چه بیشتر و بهتر به فعالان بازار سرمایه، ثبت اطلاعات احراز هویت مشتریان در سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان (سجام) و صدور کد بورسی در تمامی شعب موسسه اعتباری ملل آغاز به کار کرد
در این مراسم مدیرعامل موسسه اعتباری ملل بیان داشت: در 33 سال خدمت همواره به دنبال کمک به پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهیم بود و تلاش می کنیم تا به منویات و فرامین مقام معظم رهبری جامه ی عمل بپوشانیم . حجت الاسلام جوادی در ادامه گفت: این موضوع سرلوحه کاری همه همکاران موسسه اعتباری ملل در سراسر کشور است و اکنون که مردم عزیز کشورمان رویکرد مثبتی به بازار سرمایه پیدا کرده اند با هدف کاهش دغدغه آنان و صرفه جویی در وقت آنها تفاهم نامه ایی با شرکت سپرده گذاری صورت گرفت که مقرر شد ثبت اطلاعات و احراز هویت و صدور کد بورسی را در ۳۴۰ شعبه موسسه به هموطنان عزیز ارائه نماییم.

15256fe1 2591 407f 8986 720a6d8f4f1a
وی افزود: برای تکریم بیش از پیش هموطنان هیچگونه کارمزدی بابت عضویت و صدور کد بورسی از هموطنان دریافت نخواهد شد و صرفا هزینه ثبت نام در سجام را پرداخت خواهند نمود.
در خاتمه ایشان ضمن اظهار امیدواری بیان داشتند که خداوند توفیق دهد وظیفه مان را به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نسبت به کسانی که بر ذمه ما حق دارندشهداو بالاخص شهید بزرگوار سردار سلیمانی به نحو احسن انجام دهیم و از این شهدای بزرگوار مدد و کمک می گیریم تا بتوانیم در کلیه شعب خود به مردم عزیز و گرانقدرمان خدمت رسانی درخور شأن آنها ارائه دهیم.
در ادامه این مراسم دکتر فهیمی مدیرعامل سرمایه گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اظهار داشتند که اقبال عمومی نسبت به بازار سرمایه بیشتر شده و این نشان دهنده اعتماد مردم به میهنمان و مملکت اسلامی و مسئولین می باشد که وظیفه مارا سنگین تر نموده است و مارا برای خدمت رسانی به این مردم فهیم مشتاق تر کرده است ایشان افزود در پی دستورات مقام معظم رهبری و مسئولین نظام بر آن شدیم عالی ترین خدمات را در سطح جهانی به مردم ارائه کنیم تا آنها بتوانند در محل کار و منزل از این خدمات استفاده نمایند. در خاتمه ایشان از مساعدت و همکاری موسسه اعتباری ملل تشکرو قدردانی نمودند .
در پایان این مراسم، بهره برداری از این سامانه توسط هر دو مدیرعامل صورت پذیرفت شایان ذکر است ارائه این خدمات از روز شنبه مورخ 20 اردیبهشت ماه در شعب سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود.
در این رابطه از کلیه هموطنان عزیز که تا کنون نسبت به ثبت نام در سامانه سجام اقدام ننموده اند و یا کسانی که ثبت نام بعمل آورده و کد رهگیری مربوطه را در اختیار دارند دعوت می نماییم تا با دراختیار داشتن اوراق هویتی خود به شعب موسسه اعتباری ملل در سراسر کشور مراجعه و فرآیند احراز هویت را بدون پرداخت کارمزد تکمیل نمایند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *