• خبرهای خوش جمالی برای سهامدارن سایپا

  تصویر روز: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت : ۶۰۰ میلیارد تومان از سرمایه های مردمی را جذب کردیم.

  مهدی جمالی در مراسم معرفی ساینا محصول جدید در حضور نمایندگی های سایپا افزود : در بدترین شرایط و در شرایطی که صنعت کشور و خودروسازان با مشکل نقدینگی مواجه بودند ، موفق شدیم با برنامه ریزی منسجم در کوتاه مدت ،۶۰۰ میلیارد تومان از سرمایه های مردمی را جذب کنیم و اعتماد عمومی را به سایپا برگردانیم.

  وی گفت : هرچند تلاش های زیادی شد که محصولات سایپا از اقبال عمومی برخوردار نباشد اما با اتکا به اعتماد مردم به تولید داخلی ،ما با اجرای طرح اتوخدمت ثابت کردیم که مشکلات مالی و نقدینگی را می توان مدیریت کرد .

  جمالی با بیان اینکه باید قدردان مردم و مشتریان باشیم ، گفت : با اجرای طرح فروش خودرو با تسهیلات دولتی فقط در یک روز ۱۹ هزار پراید در نمایندگی های سایپا به فروش رفت .

  جمالی با قبول برخی انتقادها به سایپا افزود : در خدمات و کیفیت و فروش خودرو قصور داشتیم که باید رفع کنیم و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت بالاتر را در دستور کار داریم.
  وی با بیان اینکه در دو سال اینده حداقل ۲ محصول جدید در گروه خودروسازی سایپا طراحی و تولید خواهد شد ، گفت : سایپا برای نخستین بار در مدتی کمتر از ۲ ماه محصول جدید دیگری را عرضه کرد و امیدواریم جایگاه خود را در بازار بدست اورد.

  جمالی افزود : سایپا در شرایطی که بازارهای مالی با مشکل مواجهند ، برنامه های خوبی دارد و این نوید را به مشتریان و خریداران سهام سایپا می دهیم که حتما وضعیت مالی شرکت متحول خواهد شد و سایپا صورت های مالی خود را با صورت های مالی خوبی خواهد بست.

  وی گفت : مذاکره با خارجی ها در مراحل خوبی قرار دارد و امیدواریم در مدت زمان کوتاهی بتوانیم با شرکای خارجی برای تولید محصولات جدید وارد سرمایه گذاری مشترک شویم . به گزارش صدا و سیما جمالی با بیان اینکه شرکتی در فعالیت های اقتصادی موفق است که بازاریابی موفق و نمایندگی موفق داشته باشد ، افزود : در ۶ ماهه اخیر برغم مشکلاتی که از نظر گردش مالی روزانه با مشکل مواجه بودیم ، بیش از ۲۸۰ میلیارد تومان هزینه انصرافی پرداخت کردیم.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *