2dc53d09 7342 4d59 986c f39

معرفی مدیر عامل بیمه میهن

تصویر روز: دکتر عبداله رحیم لوی بنیس به عنوان مدیرعامل بیمه میهن معرفی شد.
به گزارش تصویر روز در جلسه اخیر اعضای هیئت مدیره شرکت بیمه میهن دکتر عبداله رحیم لوی بنیس با اکثریت آراء به عنوان مدیرعامل این شرکت تعیین و برای احراز صلاحیت حرفه ای به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران معرفی شد.
دکتر رحیم لو که در اوایل سالجاری به نمایندگی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رسماً به عضویت هیئت مدیره بیمه میهن منصوب شده بود، دارای دانشنامه دکترا در رشته اقتصاد بین الملل است و مقالات و تالیفات زیادی در حوزه مسائل اقتصادی و بازارهای مالی به رشته تحریر در آورده است.
دکتر رحیم لو پیشتر در اوایل سال 97 نیز به نمایندگی از بخش خصوصی عضو هیئت مدیره و سپس رییس هیئت مدیره شرکت بیمه میهن بود و در اوایل اردیبشت ماه سالجاری نیز بیمه مرکزی عضویت ایشان در هیئت مدیره را تایید کرده بود.
حال که بار دیگر دکتر رحیم لو به نمایندگی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عضویت هیئت مدیره بیمه میهن درآمده و با توجه به اینکه پیش از این هم به نمایندگی از سهامدار خصوصی عضو هیئت مدیره شرکت بیمه میهن بوده است، به نظر می رسد پس از مدت ها گزینه مشترک سهامداران به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران معرفی شده است.
دکتر رحیم لو مسئولیت های زیادی در امور شرکت ها و مجامع سازمان ها و نهادها از جمله وزارت جهاد سازندگی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان مدیر کل و مشاور داشته و آخرین سمت او عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بازرگانی سرمایه گذاری مسکن بوده است.
درحال حاضر، علاوه بر آقای دکتر رحیم لو، ابراهیم حمیدی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری سفیر اقتصاد، هادی درفشی به نمایندگی از شرکت سامان محیط، علی محمدخانی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری سپهر و خانم هنردوست به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری سیمان تأمین در ترکیب هیات مدیره شرکت بیمه میهن حضور دارند. پایگاه خبری تصویرروز ،این انتخاب بجا و شایسته را تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است شرکت بیمه میهن در دوران مدیریت آقای رحیم لوی درمسیر اهداف خود و همچنین اهداف عالی صنعت بیمه گام های موثرتری را بردارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *