• New title for a=>html, img=>alt
 • اعزام گردشگری به ترکیه صحت ندارد

  تصویر روز: فروش بلیت تحت عنوان تور خارج از کشور منوط به نظریه عمومی کشور‌های مختلف دارد و در حال حاضر کشور‌هایی که همواره مقصد توریستی بوده اند، پذیرای مسافران نیستند.

  به گزارش صداو سیما به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: ایجاد تعهد برای مسافران قبل از فراهم شدن شرایط لازم برای پرواز‌های خارجی برخورد قانونی در پی خواهد داشت.
  وی افزود: در حال حاضر کشور ترکیه پذیرای اتباع خود و مسافرانی که تبعیت آن کشور هستند و کسانی است که دارای ویزای کاری هستند، خاوهد بود و تبلیغات اعزام توریست به این کشور صحت ندارد و مسافران باید از صحت و سقم بلیتی که دریافت می‌کنند مطلع باشند.
  جعفرزاده تصریح کرد: شرکت‌های هواپیمایی نیز موظفند نسبت به نحوه فروش بلیت‌های خود نظارت دقیق داشته باشند و پس از دریافت مجوز پرواز به کشور‌های خارجی برای فروش بلیت‌های خود اقدام کنند.
  وی افزود: شرایط پرواز‌های خارجی منوط به وضعیت شیوع بیماری آن کشور‌ها و نوع پذیرش مسافران و شرایط اعلامی آن‌ها خواهد بود.
  جعفرزاده ادامه داد: انتظار می‌رود مسافران به تبلیغات مراکز فروش غیرمعتبر توجهی نکنند و قبل از سفر از وضع پرواز‌های آن مسیر‌ها مطلع شوند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir گزارش دهند.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ده + 17 =