shahriari

ویروس کرونا «دست‌ساز» است

تصویر روز: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه باور داریم ویروس کرونا دست ساز است، گفت: واکسن کرونایی که در ایران در حال تولید است قطعا از تمام واکسنهای دنیا کارآیی بیشتری خواهد داشت و صادر کننده آن خواهیم بود.

به گزارش فارس، حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مراسم بهره برداری از تجهیزات پزشکی سازمان جهانی با اشاره به تلاش زیاد ایران و کادر بهداشت و درمان در مبارزه با کرونا، بیان داشت: بیش از 300 نفر از عزیزان کادر درمان ما در این دوران کرونا جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه ایران با این جنگ ویروسی مانند دوران دفاع مقدس روی پای خود ایستاده است، گفت: اکنون در خصوص تجهیزات مورد نیاز پزشکی ومبارزه با کرونا خود کفا شده ایم و حتی توان صادرات داریم.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به ساخت واکسن کرونا در ایران، ابراز داششت: واکسن کرونایی که در ایران در حال تولید است قطعا از تمام واکسن‌های دنیا کارآیی بیشتری خواهد داشت و صادر کننده آن خواهیم بود.

شهریاری با بیان اینکه بانک جهانی بعد از 15 سال علی رغم دادن مبلغ 50 میلیون دلار این مبلغ کافی نیست، افزود: گلایه ما از سازمانهای جهانی این است که علی رغم دادن شعار دفاع از حقوق بشر، اما در عمل اقدام نکرده و ما را تحریم می‌کنند.

وی تاکید کرد: باور ما این است که این ویروس دست ساخته بشر بوده و ممکن است در آینده نیز چنین مشکلاتی به وجود آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *