• معارفه سرپرست منطقه آزاد کیش

  تصویر روز: با حضور مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، آیین تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، برگزار شد.
  به گزارش فرینا، مرتضی بانک در این مراسم ضمن تقدیر از فعالین اقتصادی مناطق آزاد و غلامحسین مظفری مدیرعامل پیشین سازمان منطقه آزاد کیش گفت: از جناب آقای دکتر مظفری به خاطر صداقت، پاکی و حمایت همه جانبه از مردم کیش و تلاش برای توسعه اقتصادی منطقه تشکر می کنم. خوشبختانه حرکت های خوبی در مجموعه مناطق آزاد در جهت سیاست های کلان کشور بخصوص سیاست های اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری (مدظله) ایجاد شده است.
  او به افتتاح پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری مناطق آزاد در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود: تعداد زیادی از پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری که با حضور فعالین اقتصادی انجام شده به بهره برداری رسیده است که با مجموع افتتاح پروژه های باقیمانده که در 2 رویداد دیگر تا پایان دولت به بهره برداری می رسند؛ مقدار این پروژه ها حدود 250 پروژه با عدد سرمایه گذاری 40 هزار میلیارد تومان در مجموع خواهد بود.
  مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حرکت توسعه ای جزیره کیش در این چند ساله را رو به جلو خواند و افزود: ایجاد محیطی قابل اعتماد برای حضور سرمایه گذاران در مناطق آزاد، آینده اقتصاد این منطقه و کشور را تقویت کرده است و امیدواریم این روند در دوره مدیرعامل جدید هم تدام داشته باشد.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *