• تکمیل ۷هزار واحد مسکن مهر پردیس

  تصویر روز: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در بازدید از پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر پردیس از تکمیل ۷ هزار واحد تا پایان سال خبر داد.

  احمد اصغری مهرآبادی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در بازدید از پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر پردیس از تکمیل ۷ هزار واحد تا پایان سال خبر داد و گفت: باوجود اینکه عملیات اجرایی برخی واحد‌های مسکن مهر پردیس سال گذشته آغاز شد، با تلاش و جدیت مجموعه همکاران در شهر جدید پردیس روند احداث و تکمیل پروژه‌های مسکن مهر شتابی دوچندان گرفته و امیدواریم تا پایان کنونی همه پروژه‌های بدون مشکل به اتمام برسد.

  وی با بیان اینکه تامین زمین مهمترین چالش سازمان ملی زمین و مسکن در پیشبرد اهداف و وظایفش است، افزود: به دلیل محدودیت اراضی در بعضی مناطق، در تامین زمین این پروژه‌ها با مشکل روبرو بوده‌ایم، اما این مشکلات رفع شده و پروژه‌ها تا پایان دولت به اتمام خواهند رسید.

  معاون وزیر راه و شهرسازی از کلنگ زنی متروی پردیس تا پایان سال خبر داد و گفت: با احداث این خط مترو، آمد و رفت ساکنان مسکن مهر پردیس به تهران تسهیل می‌شود.

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، پروژه‌های پردیس را از جمله پروژه‌های بسیار موفق مسکن مهر دانست که با همکاری شرکت عمران شهر‌های جدید احداث شده است.

  گفتنی است در این بازدید که به منظور بررسی و نظارت بر روند اتمام مسکن مهر انجام شد، اعضای هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، مهرآبادی را همراهی می‌کردند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *