• بسیج اصناف انحصار تولید «ملت بلون» را شکست

  تصویر روز: با حضور رییس سازمان بسیج اصناف کشور کارخانه تولید پارچه ملت بلون ، با ظرفیت تولید روزانه یک تن در شهرک صنعتی شمس آباد افتتاح شد.
  به گزارش تصویر روز کارخانه تولید پارچه ملت بلون ، با ظرفیت تولید روزانه یک تن پارچه ی ملت بلون، صبح امروز در شهرک صنعتی شمس آباد با حضور مسئول سازمان بسیج اصناف افتتاح شد.

  مسئول سازمان بسیج اصناف در مراسم افتتاح این کارخانه طی سخنانی اظهار داشت: بسیج از ابتدای شیوع بیماری کرونا یعنی از سال 98 به عرصه ی تولید و توزیع ماسک ورود کرده و این ورود منجر به راه اندازی 500 واحد صنفی در کشور شد.

  وی با اشاره به کاهش قیمت ماسک پس از ورود بسیج به زمینه تولید ماسک مطرح کرد: فشار و دغدغه مردم برای تهیه ماسک از بین رفته است.

  وی با بیان این که اگر بسیج و همت تولید کنندگان هم راستا نمی شد حتما با مشکل ماسک مواجه می شدیم، ادامه داد: هم اکنون در کارگاه های بسیج توانایی تولید روزانه 20 میلون ماسک استاندارد و با قیمت مناسب را داریم.

  غلامرضا حسن پور از شکستن انحصار تولید پارچه ی ملت بلون توسط بسیج خبر داد و گفت: توسط آشنایی با مجتمع صنعتی خلیج فارس امروز شاهد خط جدید تولید پارچه ی ملت بلون با ضریب 85 درصدی جلوگیری از نفوذ ذرات هستیم.

  مسئول سازمان بسیج اصناف با تاکید بر اهمیت کیفیت ماسک در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: علیرغم تزریق واکسن، راه قطعی مقابله با ویروس رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک است.

  وی از ظرفیت تولید روزانه یک تن پارچه ملت بلوند در این کارخانه خبر داد و افزود: توصیه می کنیم که مردم حتما در تهیه ماسک با دقت عمل کرده و ماسک های استاندارد دارای پارچه ی ملت بلون تهیه کنند.

  مسئول بسیج اصناف ضمن بازدید از خط تولید مفتول نگه دارنده ی ماسک در همین مجموعه گفت: توانایی صادر کردن ماسک به کشور های دیگر و ارز آوری را داریم.

  حسن پور با اشاره به جهش تولید در وسایل و تولیدات جلوگیری از بیماری کرونا تصریح کرد: در ماسک، پارچه ماسک و کپسول اکسیژن به موفقیت رسیده ایم.

  وی با بیان این که سرمایه گذاری، توان دانشی و نیروی انسانی در زمینه های تولیدی در کشور وجود دارند، افزود: مکمل این مجموعه همت مسئولین و مردم برای حل مسائل کشور است.

  لازم به ذکر است؛این کارخانه با مساحت دو هزار متر توان تولید روزانه یک تن پارچه ی ملت بلون را دارد و ضمن شکستن انحصار تولید پارچه ملت بلون، این دومین کارخانه تولیدی این محصول است که طی یک سال اخیر توسط سازمان بسیج اصناف راه اندازی می شود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *