• مردم حتی پای مرغ هم نمی‌توانند بخرند

  تصویر روز: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای حل مشکلات اقتصادی مردم نگاه سیاسی نداریم، گفت: مردم این روزها حتی پای مرغ هم نمی‌توانند بخرند.
  به گزارش تسنیم از مشهدمقدس، محمدباقر قالیباف ظهر امروز در یادواره شهدای عملیات‌های خیبر و بدر که در مجتمع فرهنگی آیه‌ها برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم در تمامی محافلی که به یاد و نام شهدا در کشور برگزار می‌شود به حق دعای خیر این شهدا ما نیز رهرو آنان و امام و ولایت باقی بمانیم.

  رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انقلابی بودن و انقلابی ماندن و در این مسیر برای نظام و اسلام و انقلاب نبرد کردن سخت است و چالش‌های زیادی در مسیر وجود دارد.

  قالیباف بیان کرد: تمام این سختی‌ها اما برای مومنان و مجاهدان واقعی یک سنت و امتحان الهی است و براساس سنت خدا همین سختی‌ها هستند که صف مومنان واقعی را از کفار جدا می‌کنند.

  قالیباف در ادامه با تاکید بر نکته شهید چمران مبنی بر اینکه دفاع مقدس به تعبیر شهید چمران فرق بین مرد و نامرد را مشخص می‌کند اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس به تمام وعده‌های الهی ایمان داشتیم و در پیشگاه خدا تسلیم بودیم.

  رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز شاهد هستیم که یاد و نام شهدا و امام ما با قوت و قدرت پابرجاست، اما آمریکا از درون دچار اضمحلال شده است.

  قالیباف تصریح کرد: برای انقلاب اسلامی خون دل‌های بسیاری خورده شده و نسل جوان ما باید این مهم را بداند؛ براساس سنت الهی هر کجا مردم وارد شوند پیروز هستیم و امروز نیز اگر در برخی عرصه‌ها دچار ضعف هستیم به این دلیل است که مدیران به این سنت الهی باور ندارند.

  وی با بیان اینکه در زمان جنگ نیز تفکری که بنی‌صدر در جنگ حاکم کرده بود بر مبنای سنت‌های الهی و مردم‌باوری نبود و مردم حق حضور در جبهه را نداشتند، گفت: اما وقتی مردم را باور کردیم و مردم در جنگ حضور پیدا کردند شاهد پیروزی‌های فراوانی بودیم.

  رئیس مجلس با بیان اینکه امروز در اقتصاد ما چنان تفکری حاکم است و به جای استفاده از استعداد جوانان و مردم برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها، صحبت‌های دیگری مطرح می‌شود، تصریح کرد: امروز هم سنت های الهی پابرجاست و ما نیازمند معجزه اجتماعی مردم مبتنی بر ارزش‌های الهی هستیم تا از مشکلات عبور کنیم.

  وی تاکید کرد: امروز نیز در حوزه اقتصاد باید براساس این سنت الهی حرکت کنیم و تنها از این طریق است که تمامی مشکلات قابل حل شدن است؛ مدیران تصمیم گیر در حوزه اقتصاد باید در میدان نیز حضور داشته باشند.

  قالیباف با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات اقتصادی مردم نگاه سیاسی نداریم ادامه داد: هر کاری بتوانیم در این مسیر برای دولت صورت می‌دهیم زیرا این یک وظیفه شرعی و اخلاقی بر گردن ماست. امروز باید برای تداوم مسیر انقلاب اسلامی و برای خنثی کردن آثار تحریم دشمن بنیه اقتصادی کشور را تقویت کنیم.

  رئیس مجلس با اشاره به کمبود مرغ در بازار، مدیریت این موضوع را مورد انتقاد قرار داد و گفت: مردم حتی پای مرغ هم نمی توانند بخرند.

  انتهای پیام/281

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *