• مدیر روابط عمومی هواپیمایی آسمان بازنشسته شد

  تصویر روز: مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان صبح امروز برگزار شد.
  به گزارش تصویر روز در این مراسم که با حضورکاپیتان محمد مهدی قادری مدیر عامل ، اعضای هیئت مدیره ، معاونین ومدیران برگزار شد ، کاپیتان محمد مهدی قادری گفت: امروز مدیریت رسانه کار ساده ای نیست و باید بتوانیم تعامل و مراوده داشته باشیم تا بتوانیم آنچه واقعیت است و خدمات سازمان است، منعکس کنیم و این یک کار هنرمندانه است و هر کسی ممکن است از عهده آن برنیاید.
  در ادامه سرکار خانم دشتی مدیریت سابق روابط عمومی اعلام کرد: از اعتماد مدیر عامل محترم آسمان که در این شرایط و موقعیت این وظیفه خطیر را به من سپردند، تشکر می کنم و انتصاب شایسته آقای سید مصطفی هاشمی را به ایشان تبریک می گویم.

  وی افزود: پس از سه دهه تلاش و خدمتگزاری در شرکت خدمات هوایی آسمان امروز توفیق بازنشستگی شامل حال بنده شد. لذا وظیفه خود می‌دانم از همکاری‌ و حمایت‌های بی‌دریغ مدیران و همکاران پرتلاش خود در این شرکت صمیمانه قدردانی نمایم .
  خانم دشتی در ادامه تصریح کرد: طی سال‌های حضور بنده در این شرکت ، خوشبختانه اصحاب رسانه  به ویژه خبرنگاران حوزه صنعت حمل و نقل هوایی یار صدیق بنده بوده‌ و در خصوص انعکاس اقدامات و دستاوردهای این شرکت همکاری صمیمانه ای با شرکت آسمان داشته اند.

  در پایان این مراسم از زحمات سرکار خانم دشتی تقدیر شد و حکم انتصاب آقای سید مصطفی هاشمی به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت به وی ابلاغ و اعطا شد.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *