• حمله پهپادی به شرکت آرامکو عربستان

  تصویر روز: منابع خبری از حمله پهپادی جدید انصار الله یمن به شرکت آرامکو در ریاض خبر دادند.
  به گزارش تسنیم، «یحیی السریع» سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد که شرکت آرامکو در ریاض را با 6 فروند پهپاد هدف قرار دادیم.

  سخنگوی نیروهای مسلح یمن همچنین در بیانیه خود تاکید کرد که در این عملیات پهپادی، اهداف با دقت تمام مورد هدف قرار گرفته است.

  سخنگوی نیروهای مسلح یمن همچنین اعلام کرد که عملیات ارتش تا زمانی که جنگ و محاصره ظالمانه یمن ادامه دارد، ادامه خواهد یافت.

  وی از همه شرکت‌های خارجی و شهروندان عربستانی خواست که از اهداف نظامی و حساس و حیاتی فاصله بگیرند زیرا «اهداف مشروع» نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن خواهد بود.

  عربستان حمله پهپادی به پالایشگاه ریاض را تایید کرد

  یک منبع وابسته به وزارت انرژی سعودی حمله پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن به پالایشگاه ریاض را تایید کرد.
  یک منبع مسئول در وزارت انرژی سعودی حمله پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن به پالایشگاه ریاض را تایید کرد.

  این منبع مسئول در وزارت انرژی سعودی اعلام کرد: در ساعت شش و پنج دقیقه صبح امروز به وقت محلی پالایشگاه نفت در ریاض هدف حمله پهپادی قرار گرفت.این منبع سعودی اذعان کرد: بر اثر این حمله پالایشگاه دچار حریق شد.

  منبع سعودی مدعی شد که این حمله پهپادی تلفاتی به دنبال نداشته است و بر روند امداد رسانی انرژی و فرآورده های نفتی تاثیری نگذاشت.

  این منبع ادعا کرد: عربستان به شدت این حمله را محکوم و تاکید می کند که اقدامات تروریستی و خرابکارانه که علیه تاسیسات نفتی و حیاتی عربستان تکرار می‌شود، فقط عربستان را هدف قرار نمی‌دهد بلکه امنیت و ثبات امداد رسانی انرژی در دنیا و اقتصاد جهانی را هدف قرار می‌دهد. کشورهای دنیا باید علیه این حملات تروریستی و خرابکارانه موضع گیری کنند و با همه طرف‌هایی که این اقدامات را انجام می‌دهند یا مورد حمایت قرار می‌دهند، مقابله کنند.

  یادآور می‌شود که دقایقی قبل سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله پهپادی به شرکت آرامکو در ریاض خبر داده بود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *