• بسیج اصناف برای رفع موانع تولید وارد میدان می شود

  تصویر روز: رئیس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: امیدواریم در سال جدید که به سال جهش تولید با تمام ابعاد آن تبدیل شده ، بسیج اصناف وظیفه سنگین خود را انجام دهد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور، دکتر غلامرضا حسن پور در پیام نوروزی خود با بیان این مطلب افزود: سال۹۹ درحالی به پایان رسید که شاهدتلاش هایی گسترده گروههای مختلف مردمی ازقبیل کادردرمان ،نخبگان،گروههای جهادی،تولیدکنندگان و فعالان عرصه سلامت درمقابله باکرونا بودیم و در این کار عظیم و بی نطیر،اصناف،بازاریان وفعالان اقتصادی خوش درخشیدند و بایاری رسانی به ملت عزیز ایران سربلند از این آزمون الهی درآمدند.
  وی افزود: درمقوله جهش تولیدنیز موفقیت های کم نظیری ازقبیل تولیدماسک،تولیدپارچه ماسک، تولیددستگاه اکسیژن ساز و تولیدپارچه چادرمشکی نصیب این سازمان شدوفضای جدیدی مقابل مابرای ورودجدی به حمایت از تولید باز شد و اعتماد بخش دولتی و خصوصی به توانمندیهای بسیج اصناف وفعالان اقتصادی مضاعف گردید.
  رئیس بسیج اصناف بازاریان و فعالان اقتصادی بیان کرد: در سال۱۴۰۰ که به فرمان مقام معظم رهبری به سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام گذاری شد،مسیرکمک به تولید بویژه کارگاههای کوچک و متوسط ادامه خواهدیافت و توجه ویژه به رفع موانع تولید مواد اولیه خواهیم داشت.
  حسن پور افزود: یکی ازپشتیبانی ها ازتولید به ایجاد بازار برای محصولات ایرانی در داخل وخارج کشوربستگی دارد که این وظیفه را با حمایت از کالای ایرانی رقم خواهیم زد.
  وی عنوان کرد: امیدواریم این سال به سال جهش تولید با تمام ابعاد آن تبدیل شده وبسیج اصناف،بازاریان وفعالان اقتصادی وظیفه سنگین خود را انجام دهد.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *