اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد

تصویر روز: با صدور حکمی از سوی دبیرکل حزب توسعه و عدالت، دکتر سید مجتبی علوی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی این حزب درخراسان رضوی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تصویر روز عبدالحسین روح‌الامینی، دبیرکل این حزب دکتر سید مجتبی علوی را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی این حزب در استان خراسان رضوی معرفی کرد و از وی خواست تا نسبت به شناسائی و معرفی کاندیداهای همسو با این حزب اقدام نماید.

دکتر سید مجتبی علوی از چهره های شناخته شده حوزه رسانه ، ورزش و هنر کشور است که آثار و اقدامات قابل توجهی در این بخش ها از خود بجای گذاشته است.

وی در حال حاضر عناوینی همچون عضو هیات مدیره و یکی از موسسین باشگاه پر طرفدار سیاه جامگان ابومسلم خراسان رضوی ، روزنامه هنرمند ، خبرگزاری روز مشهد و ریاست ستاد آموزش های نوین الکترونیک کشور را در کارنامه خود دارد.

دکتر علوی دانش آموخته علوم ارتباطات واز فعالین حوزه روابط عمومی به ویژه تبلیغات است که دراین خصوص چندین تالیف به چاپ رسانده که اکنون مرجع مطالعاتی دانشجویان علوم اجتماعی و روزنامه نگاری می باشد.
دکتر سید مجتبی علوی در گفت و گویی با خبرنگار ما با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، از تلاش حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در جهت همگرائی و وحدت بین کاندیداهای اصولگرا خبر داد.
وی، با بیان اینکه اولویت نخست کاندیداهای این حزب رفع مشکل اقتصادی و معیشتی مردم خواهد بود، گفت: کاندیداهای مورد حمایت این حزب درسراسر استان خراسان رضوی به ویژه (شهر مقدس مشهد) طی روزهای آتی معرفی خواهند شد.
رئیس ستاد انتخاباتی حزب توسعه و عدالت درخراسان رضوی در ادامه به موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: موضوع اقتصاد مقاومتی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و از دغدغه‌های اصلی ایشان بوده است که باید بطور جدی در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
علوی از تمامی گروه‌ها و جریان‌های سیاسی اصولگرا و معتدل استان خواست تا با حمایت و همراهی کاندیداهای این حزب در ساختن استانی آبادتر بر پایه اقتصاد مقاومتی تلاش نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *