hasanpor.4

پیشنهاد رییس بسیج اصناف به وزیر تعاون

تصویر روز: رییس بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: توزیع کالا برای دارندگان کارت اعتباری سهام عدالت نباید بصورت انحصاری در اختیار فروشگاه های زنجیره ای باشد.

به گزارش تصویر روز به نقل از روابط عمومی بسیج اصناف کشور ، دکتر غلامرضا حسن پور با بیان این مطلب افزود: طبق اعلام وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی قرار است در مرحله نخست، مشمولان سهام عدالت و یارانه معیشتی این کارت را دریافت کنند. به گفته وی همچنین قرار است این خرید صرفا ازطریق فروشگاههای زنجیره ای صورت پذیرد.

رییس بسیج اصناف ضمن مخالفت با این طرح گفت: الزام مردم به خرید از فروشگاه های زنجیره ای یک تبعیض آشکار است.

وی تاکید کرد: با توجه به اعلام مسئولان بهداشتی کشور در خصوص آغاز موج چهارم کرونا و سرعت انتقال این بیماری ، این انحصار باید لغو شود تا مردم بتوانند بدون حضور در صف، کالاهای مورد نیاز خود را از نزدیک ترین واحد صنفی محل زندگی خود خریداری نمایند.

وی معتقد است: واحدهای صنفی بویژه کاسبان امین که درتمام شهرها و روستاها به صورت مویرگی مشغول به خدمت رسانی هستند و درآغاز شیوع کرونا اثبات کردند که وجودشان بسیارموثر و راهگشاست، در این طرح نادیده گرفته شده اند.

رییس بسیج اصناف کشور اعلام کرد: انتظار می رود دولت محترم اجرای این کار پسندیده را با مشارکت همه اصناف انجام دهد تا دریک رقابت سالم و براساس مشتری مداری ، مردم مکان خرید خود را انتخاب نموده و سایر واحدهای صنفی نیز از مزایای این طرح بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *