دیدار مدیرعامل بیمه ملت با فرزند شهید صیاد شیرازی

mceu 98082551011618138873573

تصویر روز: مدیرعامل بیمه ملت روز یکشنبه 22 فروردین با مهدی صیاد شیرازی فرزند شهید صیاد شیرازی دیدار کرد.
به گزارش تصویر روز دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، به مناسبت سالگرد شهادت مردی که لقب “صیاد دل‌ها” را به واسطه شکیبایی و اخلاص به خود اختصاص داد؛ و به منظور تجلیل از مقام شامخ شهید علی صیاد شیرازی، با مهدی صیاد شیرازی فرزند ارشد این سپهبد شهید؛ طی دیداری به گفت‌وگو نشست.
بر اساس این گزارش، مهدی صیاد شیرازی که در سن 18 سالگی شاهد شهادت پدر بوده؛ از خاطرات او سخن گفت و به اهمیت رفتار پدر نسبت به خانواده اشاره کرد.
برنامه‌ریزی در تمام فعالیت‌ها و بهره‌برداری صحیح از زمان از جمله مواردی بود که فرزند شهید صیادشیرازی از آن به عنوان خصوصیات اخلاقی پدر نام برد.
گفتنی است؛ سرتیپ صیاد شیرازی در سال 67 در عملیات مرصاد که مرزهای غرب ایران مورد هجوم گروهک منافقین قرار گرفته بود، منافقین را شکست داد. سپهبد علی صیاد شیرازی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در 16 فروردین 1378 با حکم فرماندهی کل قوا به درجه سرلشگری نایل آمد اما در صبح روز 21 فروردین 78 توسط اعضای سازمان تروریستی منافقین که با لباس مبدل به منزل او نزدیک شده بودند، در مقابل چشمان فرزندش، ترور شد و به شهادت رسید. پیکر پاک سپهبد شهید، در قطعه ۲۹ گلزار شهدای بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

بیمه ملت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *