عصری جدید برای بیمه “ما”

ddb851ba 4528 498c a0df 6a971c27d58c

تصویر روز: امروزه موسسات مالی واعتباری ازفعالیت های اجتماعی به عنوان یک استراتژی مهم استفاده می کنند ودراین میان، شرکت سهامی بیمه “ما” ازطریق فعالیت های مختلف چون حمايت از برنامه های فرهنگی و هنری، همکاری با سازمان های خیریه ، ساخت مدرسه در مناطق محروم و زلزله زده وسایر برنامه های نوآورانه ای که هر ساله و یا درهر مناسبت با استفاده ازمنابع مختلف انجام می دهد، رسالت اجتماعی خود را ادا می کند. درهمین راستا این شرکت با حضور در پرمخاطب ترین برنامه تلویزیونی صدا و سیما در راستای اهداف فرهنگی و اجتماعی و به منظور کشف و معرفی استعدادهای هنری و ورزشی جوانان ایرانی ، به‌عنوان حامی مالی در تولید فینال مسابقه عصرجدید نیز مشارکت کرد تا در صورت بروزهر گونه حادثه ای از شرکت کنندگان این برنامه تلویزیونی حمایت کند.

به گزارش تصویر روز در روزهای سخت خانه‎ نشینی که به واسطه شیوع ویروس کرونا اخبار ناخوشایند ، خواسته و ناخواسته مهمان خانه‌های ما بود و ذهن جامعه را به خود درگیر کرده بود، بسیاری از خانواده‌ها بیش از گذشته به تلویزیون پناه بردند و دراین میان برنامه «عصر جدید» یکه‌تاز میدان در جذب مخاطب بود. اولین و بزرگ ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام عصرجدید و با اجرای احسان علیخانی و با حضوراستعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی،هنری و مهارت های ورزشی درایام نوروز پخش شد. برنامه ای که براساس آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی پرمخاطب‌ترین برنامه تلویزیونی شناخته شد.
این بارهم شرکت بیمه “ما” با شعار”حمایت از فینالیست های عصر جدید با “ما” کامل می شود” با حضور دراین برنامه تلویزیونی ، ازاستعدادهای ایرانی حمایت کرد.
حجت بهاری فر مدیرعامل شرکت بیمه ما هم با حضوردرفینال این برنامه تلویزیونی گفت: حمایت از استعدادهای ایرانی در پرمخاطب ترین برنامه صدا و سیما یکی از موفق ترین برنامه های بیمه “ما” در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی است.
وی افزود: شرکت بیمه “ما” باحمایت از این برنامه تلویزیونی تلاش می کند در کنار هنرمندان و دست اندرکاران تولید این برنامه، مسیر رشد و بلوغ شرکت کنندگان در این مسابقه را هموار و فرصت دیده شدن استعدادهای ایرانی را تامین کند.
لازم به ذکراست پیش ازاین نیز جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت و لوح تقدیر کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی به پاس اتخاذ تدابیر اندیشمندانه در راستای ایفای تعهدات، اقدامات انسان دوستانه و عملکرد مناسب در زمینه مسئولیت های اجتماعی به شرکت بیمه “ما” اعطا شده بود.
شرکت بیمه “ما” ازابتدای تأسیس خود، با رویکرد مسئولیت اجتماعی، فعالیت ها واقدامات متنوعی در جهت توسعه جامعه انجام داده واز محدود شرکت هایی می باشد، که کارنامه درخشانی را دراین زمینه ازخود به یادگار گذاشته و درواقع یکی از موفق ترین ها درعمل به مسئولیت های اجتماعی است. این شرکت بیمه ای به جد، پی گیر وظایف اجتماعی خود در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری ، توسعه پایدار، محیط زیست، آموزش و خیریه است. این روزها زمان مناسبی است تا باردیگر از حامی دیرین برنامه تلویزیونی عصر جدید یادی کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *