• صادارت پارچه مبلی ایرانی به ترکیه و عراق

  تصویر روز: رییس هیات مدیره شرکت «جهان اروم اُیاز» اعلام کرد: بزودی خط تولید پارچه های مبلی جدید در این واحد تولیدی راه اندازی خواهد شد.
  حسن همتی در مراسم بازدید رییس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور و هیات همراه از کارخانه « اروم اُیاز» ضمن بیان این مطلب افزود: به منظور تکمیل محصولات در آینده نزدیک خط تولید پارچه های مبلی با عرض 3 متر و 2 مترو 200 در این مرکز راه اندازی خواهد شد.وی افزود: تولید پارچه مبلی با عرض 3 متر جزء مزیت های نسبی ما محسوب می شود.
  وی افزود: در حال حاضر حدود 800 نفر بصورت مستقیم در 3 شیفت کاری در این کارخانه مشغول فعالیت هستند.
  حسن همتی اظهارداشت: با راه اندازی خط تولید پارچه های جدید حدود 200 فرصت شغل جدید در این مرکز ایجاد خواهد شد. راه اندازی این خطوط جدید نقش مهمی در توسعه بازار این شرکت خواهد داشت.
  تولید 100 نوع کالا
  وی می گوید: با توجه به پتانسیل های موجود در این شرکت امکان تولید 100 نوع کالا هر کدام در 200 رنگ متنوع وجود دارد.
  وی گفت: «جهان اروم اُیاز» علاوه بر استاندارد ملی ، موفق به اخذ استاندارد « اکو 100» اروپا در زمینه نساجی است. اکو 100 از معتبرترین استاندارد های روز دنیا در بخش نساجی است.
   نصب سیستم اتوماسیون توزیع رنگ پارچه
  حسن همتی از خریداری و نصب سیستم اتوماسیون توزیع رنگ پارچه در این شرکت خبر داد. وی گفت: این برای نخستین بار است که یک شرکت ایرانی در بخش پارچه اقدام به خریداری و نصب این سیستم پیشرفته کرده است.
  به گفته وی با خرید این دستگاه این امکان وجود دارد تا بنا به خواسته مشتری، هر کد رنگ سفارش داده شده تولید و به بازار عرضه شود.
   صادرات به ترکیه و عراق
  رییس هیات مدیره شرکت «جهان اروم اُیاز» اعلام کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته علاوه بر تامین نیاز داخلی ، بخش از محصولات این شرکت سال گذشته به دو کشورعراق و ترکیه صادر شد. همچنین در نظر داریم در سال جاری نیز بخشی از تولیدات خود را مجددا به کشور ترکیه صادر نماییم.
  راه اندازی فاز دو کارخانه
  حسن همتی در ادامه از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم این کارخانه خبر داد.به گفته وی با راه اندازی فاز دوم ، حدود 1200 فرصت شغلی جدید در این شرکت ایجاد خواهد شد.

  رییس هیات مدیره شرکت «جهان اروم اُیاز» در پایان از اقدامات و تلاش های بسیج اصناف کشور به ویژه دکتر غلامرضا حسن پور در خصوص بازدید از مراکز تولیدی و همچنین برنامه ریزی و پی گیری به منظور رفع مشکلات و موانع تولید در این مراکز قدردانی کرد.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *