• آغاز دوباره طرح امنیت شبانه در پایتخت

  تصویر روز: رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد: در طرح امنیت شبانه پایتخت، پلیس‌های پیشگیری راهور در نقاط مختلف شهر مستقر خواهند شد و به گشت زنی هدفمند خواهند پرداخت.

  سردار “حسین رحیمی” در جلسه شورای فرماندهان با تاکید براینکه امنیت تهران و شهروندان آن باید شبانه روزی تامین شود، افزود: نباید اجازه داد که تعدادی مجرم با اقدامات مجرمانه خود امنیت و آرامش مردم را خدشه دار نمایند از این رو لازم است که با اقتدار، دقت و حساسیت لازم همه تلاش خود را در تامین امنیت شهروندان بکار گیرید.
  وی با تاکید بر انجام طرح صاعقه، ادامه داد، طرح صاعقه در راستای برخورد با کیف قاپ ها، موبایل قاپ‌ها و اراذل و اوباش است که باید با کار اطلاعاتی دقیق انجام شود و اجازه جولان دادن به سارقان داده نشود.
  سردار رحیمی با اشاره به تلاش برخی افراد مغرض و معاند برای تشویش اذهان عمومی به وسیله بازنشر یک سری کلیپ‌های سرقت و درگیری اراذل واوباش، بیان داشت: پلیس همه تلاش خودرا بکار بسته است تا ضمن برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی امنیت مطلوبی را فراهم سازد از این رو بطور حتم با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازند و با توجه به وجود امنیت مطلوب در پایتخت، تصویری عکس از این موضوع رابه مردم نشان دهند برخورد قانونی خواهد شد.
  رئیس پلیس پایتخت با قدردانی از اجرای طرح موتور یار پلیس راهور پایتخت و لزوم توجه ویژه به فرهنگ سازی در این رابطه، عنوان داشت: با توجه به وضعیت نا بهنجار و بد جوی پایتخت باید با خودرو‌های دودزا و فاقد معاینه فنی برخورد شود چرا که با این شرایط روز به روز شاهد وخیم‌تر شدن اوضاع جوی شهر تهران خواهیم بود.
  سردار رحیمی باقدردانی از همراهی مردم و مجاهدت‌های کادر پزشکی در کاهش کشته‌های ناشی از بیماری کرونا، عنوان داشت: در این زمینه لازم است همه به دقت، طرح فاصله گذاری اجتماعی و دیگر شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت نمایند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *