• عملکرد دبی در تامین مواد غذایی ایام کرونا

  تصویر روز: طبق اعلام گمرک دبی ، امارات متحده عربی در طی همه گیر کووید-19 با تجارت مواد غذایی خارجی دبی که به 522 میلیارد درهم رسیده است ، در تأمین مواد غذایی عملکرد برجسته ای دارد.

  به گزارش تصویر روز به نقل از خبرگزاری وام امارات ، نسیم المهیری مدیر بخش آمار در گمرک دبی گفت که امنیت غذایی در شرایط کنونی و چالش های ناشی از همه گیری منتشر در جهان اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

  امارات پس از رهنمودهای شیخ محمد بن راشد آل مکتوم معاون رئیس ، نخست وزیر و حاکم دبی در طی همه گیرى ، در تأمین غذا عملکرد برجسته ای نشان داد.

  با توجه به افزایش مصرف مواد غذایی مختلف در ماه مبارک رمضان ،گمرک دبی سخت تلاش می کند تا تجارت مواد غذایی ساده در ماه مقدس را تضمین کند و همه به مواد غذایی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند.

  پس از بهبود سریع از عواقب کووید-19 دبی با اجرای برنامه های استراتژیک ملی ، که شامل امنیت غذایی به عنوان یکی از اولویت ها است ، به طور کارآمد در دوران پس از کووید-19 کار می کند که مراکز گمرکی مختلف در گمرک دبی ترخیص کالا از مواد غذایی را تسریع می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها بدون هیچ گونه تأخیری به بازار تحویل داده می شوند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *