• دبی 15 فروند بوئینگ 737 ماکس سفارش داد

  تصویر روز: شرکت هوافضا دبی روز سه شنبه اعلام کرد که برای خرید 15 هواپیمای بوئینگ 737 ماکس 8 توافق کرده است. این سفارش در قیمت های تقریبی 1.8 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است.

  به گزارش تصویر روز به نقل از خبرگزاری وام امارات  فیروز تاراپوره ، مدیر ارشد اجرایی شرکت هوافضا دبی ، گفت: “ما خوشحال هستیم که روابط مستحکم خود را با بوئینگ تعمیق می کنیم.

  از جمله این سفارش ، ما 162 هواپیمای بوئینگ را در اختیار داریم و مدیریت می کنیم. تعداد فزاینده ای از تنظیم کننده های هواپیمایی جهانی در حال بازگرداندن ماکس به آسمان ها هستند. ما از موفقیت این هواپیماها اطمینان داریم زیرا سفرهای هوایی داخلی و منطقه ای نشانه های خوبی از بهبود را می بیند. “

  شرکت هوافضا دبی ، یک شریک بلند مدت بوئینگ ، 162 هواپیمای بوئینگ در ناوگان خود دارد.

  737 ماکس 8 عضوی از خانواده 737 ماکس است که برای ارائه بازده ، قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری بیشتر سوخت در بازار هواپیماهای یک راهرو طراحی شده است. شرکت هوافضا دبی اخیراً توافق نامه تحویل 18 هواپیمای 737 ماکس 8 به خطوط هوایی آمریكا را اعلام كرد.

  ” شرکت هوافضا دبی در کمک به مشتریان خود در درک اقتصادی بودن عملکرد و عملکرد زیست محیطی 737-8 نقش مهمی داشته است.

  ما خوشحالیم که آنها دوباره آمده اند تا 737 هواپیمای دیگر را به برنامه رشد خود اضافه کنند زیرا خود را برای بهبود در تردد مسافران تجاری قرار می دهد. “

  وی افزود: “ما به خاطر اعتماد شرکت هوافضا دبی به خانواده 737 افتخار داریم و مشتاقانه منتظر همکاری با آنها برای خدمت به ناوگان هواپیمایی در سراسر جهان هستیم.”

  با موتورهای جدید ، کم مصرف و آیرودینامیک بهبود یافته ، 737-8 16 درصد سوخت کمتری مصرف می کند و در مقایسه با هواپیماهایی که جایگزین می کند ، میزان انتشار در هر صندلی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

  این جت می تواند در یک پیکربندی دو کلاسه تا 178 مسافر را در خود جای دهد و 3550 مایل دریایی (6570 کیلومتر) پرواز کند ، یعنی حدود 600 مایل بیشتر از نمونه قبلی. این قابلیت اضافی به شرکت های هواپیمایی امکان می دهد مسیرهای جدید و مستقیم تری را به مسافران ارائه دهند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *