corona.vaksan

رسانه‌ها اسامی خبرنگاران را برای واکسن ارسال کنند

تصویر روز: معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در اطلاعیه‌ای از مدیران مسئول رسانه‌ها خواست تا اسامی خبرنگاران را برای دریافت واکسن کرونا از محل سهمیه واکسن برای خبرنگاران اعلام کنند.
معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اعلام کرد که مدیران رسانه‌های فعال تا 15 تیرماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع رسانه‌های کشور، نسبت به ثبت مشخصات خبرنگاران خود برای واکسیناسیون اقدام کنند.

در این اطلاعیه معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی آمده است: با توجه به اینکه طبق سند ملی واکسیناسیون، اولویت سوم تزریق واکسن کرونا شامل “خبرنگاران” می‌شود، مدیران مسئول محترم رسانه‌های فعال شامل «رسانه‌های مکتوب در حال انتشار، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای رتبه بندی» تا 15 تیرماه 1400 فرصت دارند، اسامی و مشخصات خبرنگاران خود را برای اعلام به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پنل اختصاصی خود در سامانه جامع رسانه‌های کشور، ثبت نمایند.

روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌‌رسانی اعلام کرد با توجه به برخی محدودیت‌های احتمالی در فاز نخست، اسامی اعلامی، براساس اولویت درج شود. بدیهی است، اسامی اعلامی از سوی هر رسانه برای استفاده از سهمیه واکسن خبرنگاران، پس از ارسال به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف شفاف‌سازی، منتشر خواهد شد.

اداره خبرنگاران اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی به سوالات احتمالی مدیران مسئول رسانه‌ها در این زمینه پاسخ می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *