maskan

ثبت نام ۳۳ هزار البرزی در طرح اقدام ملی مسکن

تصویر روز: رئیس ستاد اقدام ملی مسکن راه و شهرسازی البرز گفت: ۷ شهر در این استان موجودی اراضی و کاربری مسکونی داریم و تاکنون ۳۳ هزار و ۴۲۲ نفر از متقاضیان البرزی توانسته اند در طرح مسکن ملی ثبت نام کنند.

به گزاش صدا و سیما، مرکز البرز؛ ردایی گفت: بعد از تصویب قانون طرح جهش تولید مسکن در شهریور ماه امسال موضوع احداث یک میلیون واحد مسکونی در سال از تکالیف اداره راه و شهرسازی قرار گرفت به همین منظور برای اجرایی کردن این موضوع و در فاز اول ثبت نام و نیاز سنجی از متقاضیان سراسر کشور به صورت همزمان در سامانه‌ای که به این منظور طراحی شده آغاز شد.

رئیس ستاد اقدام ملی مسکن راه و شهرسازی البرز با اشاره به آخرین وضعیت ثبت نام طرح جهش مسکن در این استان، افزود: ۷ شهر در این استان موجودی اراضی و کاربری مسکونی داریم، ۳۳ هزار و۴۲۲نفر از متقاضیان توانسته اند در طرح مسکن ملی ثبت نام کنند.

ردایی در خصوص این که چه کسانی می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند گفت: کسانی می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند که دارای چهار شرط طرح ملی مسکن باشند.

او در خصوص این چهار شرط، افزود: اول این که باید ساکن شهر مورد تقاضا در طی ۵ سال گذشته باشند، دوم این که دارای کمسیون ثبت باشند، متاهل یا سرپرست خانوار باشند، از ۸۴/۱/۱ تا امروز براساس استعلامی که از ثبت اسناد به عمل می‌آید فاقد سابقه مالکیت شخصی باشند.

رئیس ستاد اقدام ملی مسکن راه و شهرسازی البرز گفت: البته در این بین برای خانم‌های مجرد بالای ۳۵ سال بهره مندی از این طرح وجود دارد.

ردایی افزود: چیزی که در سامانه ذکر شده با توجه به موجودی اراضی اگر تعداد متقاضیان زیاد شود به صورت قرعه کشی انجام می‌شود.

او گفت:خواهش ما از متقاضیان این است شرایط ثبت نام را به طور کامل مطالعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *