bazdasht

دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای مسکن مهر

تصویر روز: جانشین پلیس تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که یک واحد مسکن مهر را به ۱۳ متقاضی فروخته و متواری شده بود خبر داد.

به گزارش صداوسیما، سردار «حمید هداوند» گفت: با وقوع کلاهبرداری‌های متعدد از شهروندان با عنوان خرید مسکن مهر در منطقه پردیس، موضوع رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات ابتدایی کارآگاهان مشخص کرد، متهم با جعل عنوان پیمانکار مسکن مهر یک واحد مسکونی را به ۱۳ مال باخته فروخته است و با دریافت پول ثمن مورد معامله از محل متواری و از تحویل مورد معامله خودداری کرده است.

جانشین پلیس آگاهی تهران ادامه داد: بنا بر ساسیت موضوع کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با اقدامات گسترده پلیسی مخفیگاه متهم را در شرق تهران شناسایی و با کسب مجوز‌های لازم قضائی راهی محل مورد نظر شدند و در یک عملیات منسجم متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری با شگرد جعل عنوان پیمانکار مسکن مهر معترف و کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را بیش از ۱۰۰ میلیاردریال اعلام کردند.

سردار هداوند در پایان خاطرنشان کرد: با دستور مقام قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *