دومین فراخوان جذب ایده های نوین

دومین فراخوان جذب ایده های نوین

تصویر روز: شرکت بیمه حافظ، پیرو نخستین فراخوان جذب ایده‌های نوین خود با رویکرد ثمربخشی بیشتر ایده‌های مذکور دستورالعمل طرح‌های نوین بیمه‌ای را ابلاغ و دومین فراخوان جذب ایده‌های نوین را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه حافظ، این شرکت در مرحله نخست جهت شناسایی و حمایت از نوآوران و صاحبان ایده‌های نوین و به منظور بهره‌مندی از توانمندی‌ها و استعدادهای خلاق صنعت بیمه، اقدام به فراخوان جذب طرح‌های نوین بیمه ای کرد.
شایان ذکر است، شرکت بیمه حافظ در راستای جذب و به ثمر رسیدن ایده‌های نوین یاد شده، دستورالعمل طرح‌های نوین بیمه‌ای در سطح شرکت ابلاغ و اقدام به انتشار دومین فراخوان جذب ایده‌های نوین کرد.
پویایی و نوآوری از مولفه‌های مهم خط مشی ترسیم شده بیمه حافظ است که بر اساس آن، جذب ایده‌های نوین با هدف حمایت و توانمندسازی خلاقیت‌های نوآورانه فعالان و متخصصین صنعت بیمه، کمک به ارتقای نقش نخبگان در توسعه صنعت بیمه با خلق محصولات جدید و تسریع در تبدیل ایده‌ها و نظرات به محصول و تجاری‌سازی آنها را در قالب فراخوان به اطلاع می‌رساند .
شرکت‌ها، افراد خلاق، مبتکر و ایده‌پرداز صنعت بیمه می‌توانند، پیشنهادات و نظرات خود را به آدرس ایمیل idea@hafezinsurance.ir ارسال کرده و یا با شماره تلفن 45653-021 داخلی 511 تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *