دیدار رئیس كانون بازنشستگان فولاد كرمان با مدیرعامل بیمه دانا

3a03bb1e d13c 48ec a0eb 2bd1433957c0 20220910 090209
تصویر روز: رئیس و برخی از اعضای کانون بازنشستگان شرکت فولاد استان کرمان با دکتر رضا جعفری مدیرعامل بیمه دانا دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در این دیدار که در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بیمه دانا برگزار شد، دکتر رضا جعفری در سخنانی، با اشاره به تجربیات ارزنده بازنشستگان شرکت فولاد در جامعه و دستگاه‌های اجرایی، این کانون‌ها را پل ارتباطی بین مدیران و بازنشستگان کشوری دانست و اظهار داشت: بدون تردید این عزیزان دین بزرگی بر گردن نسل کنونی دارند و همگان موظف هستند در جهت رفاه حال آنها تمامی مساعی خویش را به‌کار گیرند.
وی تعامل سازنده با تشکل‌های اجتماعی از جمله کانون بازنشستگان فولاد کرمان را منجر به بهبود و ارتقای مستمر کارآیی سازمان‌ها عنوان کرد و خواستار بهره‌گیری از ظرفیت‌های این تشکل برای بهبود روند کاری در نظام اداری شد.
در این دیدار رئیس کانون بازنشستگان شرکت فولاد استان کرمان نیز مشکلات و مسائل خود را در حوزه‌های مختلف تشریح و ضمن قدردانی از سطح خدمات ارائه شده توسط بیمه دانا به اعضای این کانون، به ویژه در حوزه درمان تکمیلی، خواستار ادامه این همکاری‌ها و افزایش سطح خدمات کمی و کیفی به بازنشستگان این شرکت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *