6K9
مدیرعامل بانک ملت:

رویکرد «فابا» تعامل با نهادهای بانکی و مالی است

مدیر عامل بانک ملت، از همت و رویکرد مرکز فابا با امکانات حداقلی در برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران تقدیر کرد

تصویر روز:‌ مدیر عامل بانک ملت، از همت و رویکرد مرکز فابا با امکانات حداقلی در برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران تقدیر کرد.

به گزارش تصویر روز ، رضا دولت آبادی در حاشیه برگزاری هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران در گفت و گو با فابا نیوز، درباره برگزاری این رویداد اظهار داشت: نمایشگاه تراکنش به همت مرکز فابا به حمدالله با حداقل امکانات، اما با حضور و مشارکت حداکثری برگزار شد و این موضوع نشان دهنده رویکرد فابا در تعامل با نهادهای بانکی و مالی است.

چهره ماندگار بانکی سال 1401، تصریح کرد: رویکرد مرکز فابا در برگزاری ۸ دوره متوالی و البته بدون مشکل این نمایشگاه قابل تقدیر و عالی است و باید در این راستا از مسئولین و برگزارکنندگان این نمایشگاه صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

2Z7A3558

گفتنی است، در افتتاحیه هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران که با حضور مقامات کشوری، جمعی از نمایندگان مجلس،  مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک ها و متخصصان اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری در سالن آمفی تئاتر مرکز آفرینش های کانون و هتل لاله برگزار شد، رضا دولت آبادی، مدیرعامل بانک ملت به عنوان چهره ماندگار بانکی سال 1401 برگزیده و معرفی شد.

ch 01

 نمایشگاه تراکنش ایران که از ۲۶ تا ۲۸ دی ۱۴۰۱ در مرکز آفرینش های کانون و هتل لاله برگزار شد، صرفا یک رویداد نمایشگاهی نیست و علاوه بر بخش نمایشگاهی، بخش نشست‌ها و میزگردها، بخش کارگاه‌های معرفی محصول، بخش نوآوری و استارتاپی، بخش جشنواره ۱۰‌محصول برتر سال، بخش جشنواره‌ چهره‌های ماندگار و مدیران مؤثر، بخش آموزشی و گفتگوهای B2B، بخش تبلیغات محیطی و رسانه‌ای و…… را در بر گرفت که علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرد.

O0FfDvZxtWzC 1 1

از این رو می‌توان گفت که تراکنش ایران هم نمایشگاه بود، هم دانشگاه، هم اتاق فکر اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری، هم تریبون بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌ها، هم محیطی برای  توسعه کسب وکارها و رویدادی برای شبکه‌سازی مدیران و متخصصان که افقی رو به آینده دارند.

از سوی دیگر، در این رویداد بزرگ فناوری‌های مالی اضلاع و ابعاد اکوسیستم،‌ اعم از جوانان و نوآوران، فعالان بخش خصوصی، مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌ها، ارائه‌دهندگان محصولات و خدمات در حوزه فناوری‌‌های مالی در کنار یکدیگر زیبایی و رونق ویژه‌ای را به آن بخشید؛ ضمن اینکه تعامل سه نسل جوانان، مدیران میانی و پیشکسوتان بستر مساعدی را برای گفتگو‌های بین سه نسل فراهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *