167567

سازماندهی سازمان های تابعه وزارت تعاون در خوی

ادارات باید اهتمام جدی در ارائه خدمات به مردم را داشته و کمک ها با سازمان دهی از طریق بهزیستی انجام گیرد

تصویر روز: معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور در شهرستان خوی و بازدید از مناطق زلزله زده بیان کرد: ادارات باید اهتمام جدی در ارائه خدمات به مردم را داشته و کمک ها با سازمان دهی از طریق بهزیستی انجام گیرد.
مهدی مسکنی افزود:وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بعنوان پایلوت تمرکز خود را روی جامعه هدف خود یعنی خانواده های تحت پوشش بهزیستی داشته باشد تا در مدت مشخصی صفر تا صد مشکلات اعم از اسکان موقت، میان مدت و اسکان دائم سامان گیرد.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان آذربایجان غربی گفت: این بانک بلافاصله پس از وقوع زلزله، شعبه خود را در این شهرستان به رغم مشکلاتی که برای خانواده همکاران ایجاد شده بود برای ارائه خدمت به هموطنان دایر کرد.
مهدی درستی با ارائه گزارشی از ارسال کمک های غیر نقدی همکاران بانک توسعه تعاون استان به زلزله زدگان شهرستان خوی افزود: با اعلام شماره حساب و جمع آوری کمک های نقدی آحاد مردم ، مرحله دوم کمک های نقدی و غیر نقدی نیز بزودی از طریق اداره کل بهزیستی به خانواده های زلزله زده اختصاص می یابد.
درستی افزود: بعد از وقوع زلزله طی تماسی که از طرف محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون انجام گرفت دستورات لازم برای نیاز سنجی و ارائه گزارش به ستاد انجام گرفت تا تمهیدات لازم در جهت ایفای مسئولیت اجتماعی بانک توسعه تعاون انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *