لله گانی

حمایت‌های بانک رفاه از پروژه‌های کلان ملی

در سال جاری مبلغ 4.366 میلیارد ریال و 14،390،000 یورو اعتبار از جانب بانک رفاه تخصیص پیدا کرد

تصویر روز: مدیرعامل بانک رفاه کارگران بخشی از عملکرد این بانک در سال جاری در راستای مشارکت و حمایت تسهیلاتی از پروژه‌های کلان ملی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سلامت و… را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل للـه‌گانی با بیان اینکه حمایت بانک رفاه از پروژه‌های کلان ملی با هدف تحقق اهداف شعار سال و حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی انجام شده است، “مشارکت در احداث و بهره برداری از 6 واحد تولیدی صنعتی”، را به عنوان یکی از اقدامات بانک برای این منظور برشمرد و گفت: در این راستا در سال جاری مبلغ 4.366 میلیارد ریال و 14،390،000 یورو اعتبار از جانب بانک رفاه تخصیص پیدا کرد.

دکتر للـه‌گانی به اقدامات حمایتی بانک رفاه کارگران در حوزه سلامت در سال جاری اشاره کرد و گفت: بانک رفاه به عنوان بانک سلامت‌محور در سال 1401 نیز حمایت‌های گسترده‌ای از حوزه سلامت داشته است که از آن جمله می‌توان به تخصیص 4،650 میلیارد ریال اعتبار به منظور خرید تجهیزات تخصصی پزشکی و آزمایشگاهی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی اشاره کرد.

به گفته وی، اختصاص اعتبار به منظور احداث مراکز جراحی و خدمات پزشکی از دیگر اقدامات بانک رفاه کارگران در سال جاری در راستای حمایت از حوزه سلامت بوده است.

دکتر للـه‌گانی به ‏مشارکت بانک رفاه کارگران در احداث و بهره‌برداری از پروژه‌های کلان ملی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی در سال جاری اشاره کرد و گفت: در راستای تداوم اقدامات حمایتی بانک در این حوزه‌ها، اعتبار قابل توجهی به منظور احداث 4 هتل و مرکز تفریحی و ورزشی تخصیص پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *