azm copy

آغاز تامین مالی جمعی شرکت آریا جم شهاب

دوره این سرمایه گذاری 12ماهه بوده و نرخ سود مشارکت 30درصد سالیانه که به ماهیانه به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد

تصویر روز: شرکت تامین سرمایه تمدن در راستای تامین مالی شرکت های کوچک و متوسط پویش تامین مالی جمعی شرکت آریا جم شهاب( آزمایش) را آغاز کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه ، سرمایه مورد نیازاین شرکت به منظور تامین سرمایه درگردش با هدف تولید انواع کولر 250میلیارد ریال می باشد .فرصت سرمایه گذاری در این طرح ازامروز 10اسفندماه 1401 به مدت 12روز است که حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری یکصد میلیون ریال تعیین شده است .دوره این سرمایه گذاری 12ماهه بوده و نرخ سود مشارکت 30درصد سالیانه که به صورت ماهیانه به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد.

شرکت آریا جم شهاب از سال ۱۳۸۶ با همکاری افرادی مجرب تاسیس شد. شرکت آریا جم شهاب در ابتدا فقط به‌صورت عمده کار می‌کرد و خرید و فروش محصولات را با انواع برندها انجام می‌داد، اما بعد از گسترش شرکت آریا جم شهاب و نیاز بازار به محصولات با کیفیت، این شرکت طی سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ تصمیم گرفت تا برند آزمایش را تحت پوشش خود در بیاورد و محصولاتی را با برند خوش‌نام آزمایش و کیفیتی بالاتر وارد بازار کند.

شرکت آریا جم شهاب در حال حاضر با برند آزمایش و بهساز به‌صورت رسمی همکاری می‌کند. این شرکت در سال‌های 1399 و 1400 به ترتیب درآمدی حدودا 69 میلیارد تومان و 120 میلیارد تومان را رقم زده است که رشد چشمگیری را نشان می‌دهد.

آریا جم شهاب در نظر دارد با تأمین سرمایه در گردش خرید مواد اولیه به‌منظور تولید انواع کولر، از طریق سکوی تأمین مالی جمعی آی‌بی‌کراد مبلغ 250,000 میلیون ریال تأمین مالی نماید و از این طریق نسبت به پرداخت سود مشارکت 30 درصد سالیانه به سرمایه‌گذاران اقدام نماید.

برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به این لینک و یا شعب سوپر مارکت مالی مراجعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *