موزه ملی سینما

فروش موزه ملی سینما صحت ندارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فروش موزه ملی سینما در راستای طرح مولد سازی را تکذیب کرد

تصویر روز: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فروش موزه ملی سینما در راستای طرح مولد سازی را تکذیب کرد و گفت: این مساله صحت ندارد.

به گزارش فارس، وزیر فرهنگ در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره فروش موزه ملی سینما در ارتباط با طرح مولد سازی گفت: موزه ملی سینما از مفاخر فرهنگی هنری کشور است، این خبر صحت ندارد، طی یک سال و نیم اخیر کارهایی برای به روز آوری انجام دادیم.

محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به برگزاری جشنواره فجر اظهار کرد: آنچه امسال در جشنواره فجر داشتیم شور، شوق، هیجان و حضور قوی مردم و هنرمندان هم در تهران و هم در مراکز استان ها بود.

وی تصریح کرد: یکی از ویژگی های جشنواره کاملا مردمی بودن آن است، این جشنواره ها جزء مهمترین ها در سراسر دنیا است و با حضور نزدیک مردم هم در تماشای فیلم، اجرای کنسرت و تئاتر برگزار شد و در واقع عدالت فرهنگی دولت به تمام معنا خودش را نشان داد.

وزیر فرهنگ همچنین بیان کرد: جدا از توزیع نکته مهم تولید کارها در جشنواره بود، در جشنواره امسال تلاش شد از همه نقاط کشور، سیستان و بلوچستان، خوزستان، آذربایجان غربی، کردستان و… محلی برای دیده شدن وجود داشته باشد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: نکته مهم حضور هنرمندان بود. از تمام هنرمندان تشکر می‌کنم که با همه گرایش ها و سلایق پر رنگ در صحنه حاضر شدند. خیلی تلاش کردند تا جشنواره‌ را از هنرمندان خالی کنند، از همه آن هایی که حاضر شدند تشکر می کنم. برای ما این مساله مهمی است کسانی که در چنین روزهای سخت و دشوار پای مردم و نظام اسلامی ایستادند حتما مورد عنایت ویژه خدا هستند و ما هم در دولت رفتارها را مطابق با این کنش و رویکرد تنظیم می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *