علیمردان عظیمی
 علیمردان عظیمی:

نمایندگی های ایران خودرو پرچم دار مشتری مداری هستند

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: خدمات پس از فروش مهم ترین وظیفه خودروساز پس از تحویل خودرو است

تصویر روز: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: در راستای تکریم مشتریان و مسافران در ایام تعطیلات، هزینه ایاب و ذهاب تمام خدماتی که از سوی امدادگران در طرح امداد نوروزی ایران خودرو و سایپا صورت خواهد گرفت، رایگان خواهد بود.
علیمردان عظیمی در مراسم آغاز طرح مشترک خدمات و امداد نوروزی ایران خودرو و سایپا، ضمن قدردانی از تمام افرادی که در طول یک سال گذشته به ارایه خدمات به مردم کشور پرداخته اند، گفت: نمایندگی ها پرچم دار مشتری مداری برای شرکت های ایران خودرو و سایپا به شمار می روند و همواره به عنوان شریک تجاری این دو خودروساز تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی مطلوب به مردم به کار می گیرند.
وی با تاکید بر این که در طرح مشترک خدمات و امداد نوروزی، خدمت متفاوتی را به مردم و مشتریان ارایه خواهیم کرد، تصریح کرد: هدف گذاری اصلی در طرح خدمات امداد نوروزی ایجاد آرامش و امنیت برای تمام هم وطنان است و در همین راستا از زحمات پلیس راهور و ناجا که در ایام نوروز در کنار خودروسازان به مردم خدمت رسانی می کنند قدردانی می کنیم.
وی با بیان این که وظیفه خود می دانیم با تجهیز امدادگران و بهره مندی از دانش و تکنولوژی های نوین، رضایتمندی مشتریان از کیفیت خدمات رسانی را افزایش دهیم، تصریح کرد: خدمات پس از فروش مهم ترین وظیفه خودروساز پس از تحویل خودرو است؛ از طریق نمایندگی ها در سراسر کشور، نسبت به ارایه خدمات با کیفیت و به موقع به مشتریان اقدام خواهیم کرد.
عظیمی با بیان این که باید خدمات رسانی با کیفیت، صادقانه و دلسوزانه صورت گیرد، با اشاره به لزوم در دسترس بودن قطعات در نمایندگی ها و امدادهای جاده ای، گفت: باید قطعات پر مصرف پیش بینی شده و نسبت به تامین به موقع و مناسب آن ها اقدام شود تا با کسری و کمبودی در این زمینه مواجه نشویم.
وی با بیان این که گروه صنعتی ایران خودرو تلاش خواهد کرد تا در سال آینده رویکردهای نوین و متنوعی را به منظور بهبود روند ارایه خدمات به مشتریان دنبال کند، خاطرنشان کرد: خدمات رسانی به مشتریان باید به صورت دقیق پایش شود تا در عوامل و مولفه های مختلف رضایتمندی مشتریان، برنامه های بهبود تعریف و نسبت به ارایه خدمات شایسته به مشتریان اقدام شود.
وی اظهار امیدواری کرد، کیفیت خدمات رسانی به مشتریان در ایام نوروز نسبت به سال های گذشته ارتقا یابد و صنعت خودروسازی کشور بیش از پیش شکوفا شده و بهبود یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *