بیمه ملت

«بیمه ملت» ایام نوروز هم تعطیل نیست

نمایندگان بیمه ملت نیز در سراسر کشور در تعطیلات نوروز همراه بیمه‌گزاران بوده و آماده خدمت‌رسانی به آنان می‌باشند

تصویر روز – شعب، نمایندگان، مرکز ارتباط با مشتریان بیمه‌ملت و مراکز کشیک فعال دریافت اسناد خسارت بیمه‌های خودرویی در ایام نوروز 1402 فعال و پاسخ‌گوی مشتریان و بیمه‌گزاران می‌باشند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، نظر به تأمین رفاه بیمه‌گزاران در نوروز 1402 «مراکز دریافت اسناد خسارت خودرویی منتخب بیمه‌ملت» به منظور ارائه خدمات بیمه‌ای به بیمه‌گزاران و پشتیبانی از آنان در هنگام نیاز، خدمات خود را به مراجعان و زیان‌دیدگان ارائه می‌دهند.

بر اساس این گزارش، نمایندگان بیمه ملت نیز در سراسر کشور براساس برنامه‌ریزی انجام شده در تعطیلات نوروز همراه بیمه‌گزاران بوده و آماده خدمت‌رسانی به آنان می‌باشند.

همچنین، مرکز ارتباطات بیمه‌ملت در تعطیلات نوروز نیز همچون سال‌های گذشته، با شماره تماس 85333-021 آماده پاسخ‌گویی به مشتریان است. این مرکز در تعطیلات نوروز از ساعت 8 صبح تا 22 فعال بوده و کلیه مشتریان (زیان‌دیدگان، مقصران و بیمه‌گزاران) می‌توانند برای تسریع در دریافت اطلاعات مربوط به چگونگی و زمان مراجعه به مراکز پرداخت خسارت و نمایندگی‌های مربوط با مرکز ارتباط با مشتریان بیمه‌ملت تماس بگیرند.

مشخصات مراکز کشیک فعال دریافت اسناد خسارت مالی و بدنی خودرویی در سراسر کشور و مراکز کشیک نوروزی نمایندگان صدور منتخب برای ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان در ایام تعطیلات نوروز 1402 را می‌توانید با استفاده از لینک‌ زیر مشاهده کنید:

هفته اول: هفته اول تعطیلات نوروز از تاریخ 1401/12/28 تا 1402/01/03 (به جز اول فروردین)

هفته دوم: هفته دوم تعطیلات نوروز از تاریخ 1402/01/05 تا 1402/01/10

مراکز کشیک فعال دریافت اسناد خسارت مالی و بدنی خودرو – نوروز 1402

مراکز کشیک نوروزی نمایندگان صدور–نوروز 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *