ترافیک جاده چالوس

ترافیک سنگین در جاده چالوس

ترافیک در محورهای چالوس و آزادراه تهران – شمال سنگین است

تصویر روز ـ براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور از آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های شمالی، ترافیک در محورهای چالوس و آزادراه تهران – شمال سنگین است.

به گزارش ایرنا، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۵۳۴ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۳۳.۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۵، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صورت پذیرفته که مسافران با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

ترافیک در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده‌های گچسر، سه راهی دیزین و سیاه بیشه، آزادراه تهران – شمال مسیر(جنوب به شمال) محدوده انتهای مسیر سنگین گزارش شده است.

همچنین، تردد در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) به صورت روان در جریان است.

طبق آخرین اخبار اعلام شده؛ محورهای شمالی بدون هرگونه مداخلات جوی بوده اما برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، کردستان ، زنجان ، قزوین ، البرز ، تهران ، ایلام ، خوزستان ، لرستان ، همدان ، مرکزی ، کرمانشاه و اصفهان با بارش باران همراه بوده است.

محور قدیم خرم‌آباد – پلدختر نیز تا اطلاع بعدی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *