202

همکاری بانک رفاه و بیمه میهن توسعه می یابد

مدیرعامل بانک رفاه کارگران با حضور در بیمه میهن با سید هادی شیخ الاسلامی مدیرعامل این شرکت دیدار کرد

تصویر روز – مدیرعامل بانک رفاه کارگران به اتفاق معاونان خود عصر دیروز با حضور در بیمه میهن با سید هادی شیخ الاسلامی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره این شرکت دیدار و در مورد توسعه همکاری های فیمابین با یکدیگر به گفت و گو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی بیمه میهن، مدیرعامل بیمه میهن در جریان این دیدار که مجید کیانی و علیرضا ضیائی پور دو عضو هیأت مدیره این شرکت نیز حضور داشتند، ضمن خوش آمدگویی و ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل بانک رفاه کارگران و هیأت همراه در بیمه میهن، گزارشی از وضعیت، برنامه ها و فعالیت های بیمه میهن ارائه کرد و بر توسعه همکاریهای دوجانبه در زمینه مسائل بانکی و بیمه، سرمایه گذاری و بازارهای مالی تأکید کرد.
شیخ الاسلامی خدمت رسانی مطلوب و بی منت به آحاد مردم و فعالان اقتصادی را یکی از اهداف این شرکت برشمرد و گفت تلاش ما ارائه خدمات مطلوب و برخط به بیمه گذاران است و امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات باکیفیت، رضایت مردم و فعالان اقتصادی را جلب کنیم و تکیه گاهی برای آنان باشیم.
اسماعیل لله گانی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره بانک رفاه کارگران نیز ضمن ابزار خرسندی از این دیدار، برای مدیرعامل بیمه میهن و تیم جدید مدیریتی ایشان آرزوی موفقیت کرد و از آمادگی بانک متبوع برای توسعه همکاری های دوجانبه با این شرکت خبر داد و گفت بیمه میهن از شرکت های خوشنام در صنعت بیمه است و ما از توسعه این همکاریها استقبال میکنیم. وی افزود بانک رفاه کارگران سالهاست با بیمه میهن همکاری دارد و برای همکاری در حوزه بانکداری الکترونیکی نیز ابراز تمایل و اظهار امیدواری کرد که با گسترش همکاریهای دو مجموعه در بخش های مختلف، هر دو مجموعه بتوانند از تمام ظرفیت های یکدیگر نهایت استفاده را ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *