ارتباط فردا

رشد 149 درصدی سود عملیاتی ارتباط فردا

شرکت ارتباط فردا از رشد سود عملیاتی این شرکت در سال 1401 نسبت به سال 1400 خبر داد

تصویر روز ـ شرکت ارتباط فردا از رشد سود عملیاتی این شرکت در سال 1401 نسبت به سال 1400 خبر داد.

شرکت ارتباط فردا از سال 1389 با تمرکز بر نوآوری در حوزه تجارت الکترونیکی آغاز به کار کرده و زمینه اصلی فعالیت خود را بر مبنای خدمات پرداخت، خدمات فناورانه، اعتباردهی نوین، شتابدهی و سرمایه‌گذاری قرار داده است.
این شرکت توانسته است در دوره فعالیت خود براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، به هدف‌های مدنظر و روند مثبت درآمدزایی دست پیدا کند، به طوری که سود عملیاتی این شرکت در سال 1401 در مقایسه با سال 1400 از رشد 149 درصدی و سود عملیاتی آن در 6 ماهه دوم سال 1401 نسبت به 6 ماهه ابتدای سال، با رشد 161 درصدی همراه بوده است. همچنین سود خالص ارتباط فردا در 6 ماهه دوم سال گذشته نسبت به 6 ماهه نخست سال، افزایش 157 درصدی را نشان می‌دهد.
این شرکت معمار و خلق‌کننده زیست‌بومی یکپارچه و فراگیر است که در آن خدمات نوین مالی و بانکی برای تمام مشتریان از هر قشر و گروهی، با بهترین کیفیت و تجربه‌ای منحصر به فرد را فراهم کرده و کمک می‌کند تا آینده‌ای بهتر برای همه رقم بخورد.
براین اساس ارتباط فردا توانسته با توسعه و ارائه راهکارهای نوآورانه مبتنی بر فناوری در بخش مالی به صورت امن، راحت و فراگیر و با برنامه‌ریزی منسجم و هدف‌های از پیش تعیین شده در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *