کورش پرویزیان
کورش پرویزیان:

خدمات ارزنده بانک‌ها در جامعه به‌خوبی تبیین شود

امیدوارم اصحاب گرامی رسانه از زحمات ارزشمند و بی‌دریغ کارکنان خدوم شبکه بانکی در پیچیده ترین شرایط اقتصادی کشور صیانت کنند

تصویر روز _ رئیس کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان ضمن تبریک روز خبرنگار بر ضرورت تبیین تلاش و کوشش بی‌وقفه نظام بانکی در ارائه خدمات توسعه‌ای و کمک به پیشرفت و تعالی کشور تأکید کرد.

کورش پرویزیان به مناسبت 17 مرداد «روز خبرنگار» با ارسال پیامی، از همکاری، همراهی و همدلی خبرنگاران رسانه‌های کشور در معرفی دستاوردها و عملکرد سیستم بانکی و بانک پارسیان تقدیر کرد.
وی گفت: خبرنگاران، نماد شفافیت و آگاهی در جامعه هستند و با وجود شرایط سخت این حرفه، همچنان متعهدانه و دلسوزانه، با بیان انتقادات کارآمد، در مسیر روشنگری و امیدبخشی در جامعه و رشد و توسعه نظام بانکی و اقتصادی ایران اسلامی نقش مهم خود را ایفا می کنند.
رئیس کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی با استقبال از همفکری، همدلی و نقد منصفانه و دلسوزانه اصحاب رسانه، با اشاره به تلاش بانک‌ها برای افزایش سرمایه‌گذاری، رونق تولید و اشتغال، بر ضرورت تبیین دستاوردها و خدمات ارزنده بانک‌ها در کمک به پیشرفت و تعالی کشور تأکید کرد و اظهار داشت: اصحاب رسانه نقش مؤثری در روایت دقیق، صریح، سریع و امیدآفرین از رویدادهای مختلف دارند و انتظار می رود فعالیت‌ها و خدمات ارزنده بانک‌ها به جامعه به‌خوبی تبیین شود و در نقدها از نظرات صاحب‌نظران و متخصصان بانکی بهره‌گیری شود.
وی با اشاره به نقش بانک‌ها به‌عنوان موتور محرک و پیشران اصلی اقتصاد کشور گفت: امیدوارم اصحاب گرامی رسانه از زحمات ارزشمند و بی‌دریغ کارکنان خدوم شبکه بانکی در پیچیده ترین شرایط اقتصادی کشور صیانت کنند.
مدیرعامل بانک پارسیان گفت: امیدواریم با استعانت از خداوند متعال و در سایه تلاش مجدانه کارکنان نظام بانکی کشور و همراهی اصحاب محترم رسانه، در مسیر توسعه پایدار و روزافزون و خدمت‌رسانی به ملت سرافراز ایران؛ در سالی که بنا به تدبیر مقام معظم رهبری با نام “مهار تورم، رشد تولید” نام‌گذاری شده است؛ در تحقق این شعار و آرمان های متعالی کشور، موثر عمل کنیم.
وی در پایان ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای عرصه اندیشه و قلم، با ارج نهادن به مقام والای خبرنگاران و اصحاب رسانه، به‌عنوان نمادهای عالی فرهنگ و جریان سازان توسعه و مردم‌سالاری، روز خبرنگار را تبریک گفت و برای فعالان عرصه اطلاع‌رسانی آرزوی سلامتی و توفیق کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *