atobus

بلیت اتوبوس اربعین تا مهران ۶۸۰ هزار تومان تعیین شد

قیمت بلیت اتوبوس ایام اربعین که با توجه به یک سرخالی بودن اتوبوس‌ها تعیین می‌شود

تصویر روز _ معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: قیمت بلیت اتوبوس ایام اربعین که با توجه به یک سرخالی بودن اتوبوس‌ها تعیین می‌شود از تهران تا مرز مهران ۶۸۰ هزار تومان تعیین شده است.

حمیدرضا شهرکی در گفتگوی اختصاصی با صداوسیما گفت: در مسیر جاده‌های منتهی به مرز‌ها در روز‌های منتهی به ایام اربعین شاهد ترافیک‌هایی خواهیم بود به همین دلیل زمان سفر نیز افزایش می‌یابد به طوریکه در برخی از مسیر‌ها اتوبوس به مدت سه روز در مسیر است.
معاون حمل و نقل سازمان راهداری ادامه داد: با توجه به هماهنگی‌هایی که با کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین صورت گرفته، نحوه محاسبه بلیت با احتساب یکسر خالی در نظر گرفته شده است.
شهرکی گفت: قیمت‌های بلیت اتوبوس اواخر هفته گذشته ابلاغ شد و از امروز، پیش فروش بلیت در مجموعه شرکت‌های حمل و نقل آغاز می‌شود. وی خاطرنشان کرد: البته این پیش فروش برای کشف میزان تقاضا با یک شیب ملایم انجام می‌شود.
شهرکی افزود: قیمت بلیت اتوبوس در مسیر تهران- مهران در ایام اربعین دو برابر شده به طوری که اتوبوس با امکانات ویژه (VIP) در ایام عادی ۳۴۰ هزار تومان قیمت دارد که این عدد به ۶۸۰ هزار تومان در زمان سفر‌های اربعین رسیده است.
مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری نیز در این خصوص گفت: فعلا فروش بلیت اتوبوس تهران – مهران بر اساس تقاضا در حال انجام است و برای بازگشت نیز سامانه‌ای در حال طراحی است که زائران از کشور عراق می‌توانند بلیت بازگشت خود را رزرو کنند. داریوش باقر جوان افزود: برای تخصیص اتوبوس در سایر مسیر‌ها نیز در حال ارزیابی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *